• Informacje na temat:

  biznes plan kawiarni

Artykuły na temat: biznes plan kawiarni
 • Ile można zarobić w walentynki?

  ...program do rozliczeń PIT W tym roku dzień zakochanych wypada w niedzielę, można więc spodziewać się, że większy ruch w restauracjach, kawiarniach czy kinach rozpocznie się już w piątek wieczorem(...), są uwzględniane z wyprzedzeniem w planach firm tej branży.  - Od początku lutego rosnącą liczbę zamówień odnotowuje natomiast branża e-commerce. Właściciele sklepów internetowych radzą sobie ze...

 • Raport bieżący nr 16/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd AmRest Holdings SE (“AmRest”, "Spółka”)...

 • Spółka AmRest Holding, będąca największą, niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzyła dwusetną restaurację KFC w Polsce.

 • Rośnie popularność wypożyczalni aut na minuty

  W Polsce dynamicznie przybywa wypożyczalni samochodów na minuty - po ulicach dziewięciu miast jeździ już blisko dwa tys. takich aut, ich liczba rośnie z każdym miesiącem. Podobnie jak liczba użytkowników, która sięga już kilkudziesięciu tysięcy.

 • Ulice handlowe i dworce kolejowe przyszłością handlu w Polsce

  Polacy mają do dyspozycji 450 centrów handlowych, a w budowie jest kolejnych 30 obiektów. Równolegle stopniowo rozwijają się również ulice handlowe. Sprzyjają temu m.in. zmieniające się preferencje klientów i polityka władz poszczególnych miast. Szczególnie atrakcyjne są lokalizacje przy dworcach i innych węzłach komunikacyjnych.

 • Niemieckie firmy wycofują się rakiem z Rosji. Słaby rubel i niska siła nabywcza

  Rosyjska waluta jest słaba, a siła nabywcza Rosjan spada. Niemieckie firmy reagują jednoznacznie - zwijają interes.

 • W. Brytania. Ekspert: Nowe plany migracyjne zwiększają ryzyko wyzysku pracowników

  - Przedstawione przez brytyjski rząd plany polityki migracyjnej zwiększają ryzyko wyzysku ekonomicznego pracowników, ograniczając jednocześnie możliwość integracji - powiedziała Barbara Drozdowicz z organizacji East European Resource Centre (EERC).

 • Syndrom pełnego baku

  Pierwszą od lat próbę organicznego wejścia na nasz detaliczny rynek sprzedaży paliw podjął koncern Total. Efekt? Trzy stacje w ciągu ok. 5 miesięcy... Czy to oznacza, że polski rynek stacji jest już nasycony?

 • Mark Mobius: Korzystne trendy i polityczne wyzwania w Polsce

  Moja pierwsza wizyta w Polsce przypadła na rok 1991, niedługo po tym, jak w tym kraju zakończyła się era komunizmu. W tamtym okresie Warszawa była przygnębiającym miastem, z pustymi wystawami sklepowymi i znikomym wyborem dostępnych towarów. Najwyższym budynkiem był (i wciąż jest) położony w samym sercu miasta 231-metrowy "Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina" będący darem narodu radzieckiego (Józefa Stalina później usunięto z nazwy obiektu).