• Informacje na temat:

  biznes plan restauracji

Artykuły na temat: biznes plan restauracji
 • Biznes na peryferiach

  ..., prezes Kraków Business Park. Twórcy biznesowego centrum pod Krakowem nie żałują, że postawili na takie - wydawałoby się - niekorzystne położenie i przekonują, że bardzo istotne było zaplanowanie(...). Podkrakowskie miasteczko biznesowe to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. W tym roku obchodzi 15. urodziny. W Zabierzowie pracuje już blisko 6 tysięcy osób. Swoje oddziały...

 • Spółka AmRest Holding, będąca największą, niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej, otworzyła dwusetną restaurację KFC w Polsce.

 • Adam Koziołkowski swoją pierwszą pracę za granicą znalazł w połowie lat 90. Robił to, czego nie chcieli robić inni - zaczynał od mycia toalet w niemieckim ogródku piwnym w Hildesheim. Z etatu sprzątacza awansował na szefa kuchni. Tam nauczył się robić pizzę, później w Polsce rozkręcił swój biznes. Mimo to nadal dostaje propozycje z zagranicy.

 • Lokale gastronomiczne na sprzedaż i wynajem - sprawdzamy ceny

  Własna gastronomia? To życiowy plan na biznes dla niejednego "Kowalskiego". Ile trzeba wyłożyć na tzw. start? Na rynku wtórnym nieruchomości komercyjnych nie brak ofert kupna i wynajmu lokali gastronomicznych. Sprawdzamy ich ceny.

 • McDonald's zatrudni w tym roku ponad tysiąc pracowników

  Co najmniej tysiąc nowych pracowników do końca roku planuje zatrudnić McDonald's Polska. Nowe miejsca pracy związane są przede wszystkim z dynamicznym rozwojem tej sieci restauracji w całym kraju, czego - mimo ogólnie panującego spowolnienia gospodarczego - firma nie zamierza zaprzestać. Jak podkreślają przedstawiciele McDonald's Polska, na brak zainteresowania ze strony kandydatów do pracy nie...

 • Brak zysków mimo lat działalności. Brak wpływu na coś, co można górnolotnie nazwać rozwojem społecznym oraz wirtualne wyceny. Taki jest ten biznes.

 • Pierwsza praca prezesa

  Siła najskuteczniejszych liderów współczesnego biznesu bierze się z lat doświadczeń w świecie pracy, bez względu na to, w jakim sektorze zaczynali oni swoje kariery. Pozostałe składniki formuły na sukces to ryzyko, trafne decyzje i odrobina szczęścia. Przyjrzyjmy się na przykład szefom korporacyjnego świata. Niektórzy z nich zaczynali od smażenia hamburgerów, przeprowadzania ryzykownych operacji...

 • Pierwszy Hotel Holiday Inn w województwie śląskim

  z przedstawicielami władz miasta oraz środowiskiem lokalnego biznesu. Otwarcie hotelu planowane jest w pierwszym kwartale 2016 roku.

 • Ile można zarobić w walentynki?

  ..., są uwzględniane z wyprzedzeniem w planach firm tej branży.  - Od początku lutego rosnącą liczbę zamówień odnotowuje natomiast branża e-commerce. Właściciele sklepów internetowych radzą sobie ze zwiększonym popytem na różne sposoby - w zależności od skali biznesu. W przypadku najmniejszych, obsługiwanych przez jedną osobę, sklepów, rozwiązaniem jest wsparcie rodziny, większe przedłużają godziny...

 • Hotel Novotel Vilnius Centre jest zlokalizowany w pobliżu Starego Miasta i dzielnicy biznesowej w Wilnie. Przyjmując gości od 2004 roku, stał się cenionym adresem w stolicy Litwy. Grupa Orbis i Vastint Litwa UAB zdecydowały się przedłużyć umowę najmu na kolejne 15 lat. Uzgodniono plan przebudowy i modernizacji w celu pełnego wykorzystania potencjału hotelu.