• Informacje na temat:

  bloomberg pl

Artykuły na temat: bloomberg pl
 • Harcerze, którzy odnieśli światowy sukces

  Przedstawiamy bogaczy z 10-cyfrowymi fortunami, którzy należeli do amerykańskiego ruchu skautów (tamtejszych harcerzy) - od Bloomberga i Spielberga po Marriotta i Bechtela.

 • Bloomberg: UniCredit rozważa sprzedaż Pekao

  UniCredit rozważa sprzedaż części posiadanych aktywów, w tym Banku Pekao, by zwiększyć kapitały własne - wynika z nieoficjalnych informacji Bloomberga.

 • Zarobki bankierów na sznurku

  Widmo kominówki krąży po Europie. Właśnie zajrzało w oczy prezesom banków - napisał w dzisiejszym newsletterze businesstoday.pl Krzysztof Adam Kowalczyk, redaktor "Bloomberg Businessweek Polska".

 • Bloomberg: Borys zaprzecza, że PFR prowadzi rozmowy w sprawie finansowania dla Getbacku

  Polski Fundusz Rozwoju nie prowadzi rozmów z Getbackiem w sprawie zapewnienia mu finansowania - powiedział Paweł Borys, prezes PFR cytowany przez agencję Bloomberg.

 • Wnioski z przejażdżki nocną taksówką

  Im szybciej dostęp do zawodów zostanie otwarty, tym mniej osób poczuje się wystawionych do wiatru przez zmianę reguł - pisze w dzisiejszym newsletterze businesstoday.pl Zbigniew Domaszewicz, redaktor "Bloomberg Businessweek Polska".

 • Polska awansowała w rankingu innowacyjności Bloomberga

  Opublikowany we wtorek przez agencję Bloomberg ranking najbardziej innowacyjnych krajów świata (Bloomberg Innovation Index) lokuje Polskę na 22. miejscu, co oznacza awans z miejsca 23. zajmowanego w ubiegłym roku.

 • "Kasa, misiu, kasa", czyli protesty przeciw deregulacji

  Miejmy nadzieję, że protesty, które już zaczyna wywoływać plan otwarcia dostępu do zamkniętych zawodów, będą bezskuteczne. Bo mówimy o pierwszym chyba działaniu z katalogu zapowiadanych przez rząd tzw. reform, które faktycznie za reformę można uznać - pisze w dzisiejszym newsletterze businesstoday.pl Zbigniew Domaszewicz, redaktor "Bloomberg Businessweek Polska".

 • Credit Agricole jest zainteresowany przejęciem Eurobanku, polskiego oddziału detalicznego Societe Generale - poinformowała agencja Bloomberg, powołując się na cztery źródła.

 • Wielka Brytania: Jest pomysł półrocznej wizy dla pracowników zagranicznych

  O propozycji donosił na początku września Bloomberg. Rząd w Londynie chce czasowej wizy dla pracowników spoza Unii Europejskiej, pracujących zwłaszcza przy zbiorach owoców. Wiza ma zacząć obowiązywać od przyszłego roku i dać pracownikom sześć miesięcy legalnego zatrudnienia. Departament rządu Wielkiej Brytanii odpowiedzialny za politykę imigracyjną zaznaczył, że właśnie rolnictwo odczuwa...

 • - W bardzo wielu przypadkach ceny gazu są wciąż powiązane z cenami ropy, więc siłą rzeczy cena gazu spadnie w przyszłym roku o 30 proc. - przewiduje dziennikarz Bloomberg Trevor Sikorski.