• Informacje na temat:

  bok t mobile

Artykuły na temat: bok t mobile
 • Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku „Dobre...

 • Dobre dane z amerykańskiego rynku pracy oraz spadające ceny ropy nie powstrzymały korekty spadkowej podczas czwartkowego handlu na głównych parkietach giełd amerykańskich. Pomimo dobrych danych rynki traciły na wartości.

 • Wtorkowa sesja na Wall Street przyniosła powrót wzrostów po kilku nerwowych dniach. Inwestorzy ponownie skupili swoją uwagę na danych makro z amerykańskiej gospodarki i na wynikach kwartalnych spółek, odsuwając nieco na bok problemy rynków wschodzących.

 • Na światowych giełdach ponownie panują niemrawe nastroje, a wszystko to zostało zapoczątkowane przez słabe odczyty PMI dla usług w Chinach. Sesja amerykańska poszła wczoraj śladami sesji azjatyckiej i zakończyła dzień wyraźnie pod kreską.

 • Irackie kontrakty rządowe na najbliższe dwa lata do 30 mld dol.

  Minister przemysłu i minerałów Iraku Fawzi Hariri ocenił w rozmowie z PAP, że kontrakty rządowe jego kraju na najbliższe dwa lata mogą być warte od 20 do 30 mld dolarów. Jego zdaniem, Polska ma szansę na zawarcie kontraktów z Irakiem wartych kilka miliardów dolarów.

 • Dość wysokie wyprzedanie naszego rynku wraz z ze zwyżkami na emerging markets w piątek wieczorem (Brazylia) i w poniedziałek rano (Chiny) dawało wczoraj podstawy do lekkiego optymizmu na naszym, mocno przecenionym rynku. Niestety, choć indeksom udało się zyskać na wartości, ważniejszy od samej zwyżki jest jej styl, a ten pozostawił wiele do życzenia.

 • Polska może mieć złoża gazu ziemnego na 100-200 lat

  Polska może mieć niekonwencjonalne złoża gazu ziemnego, które wystarczą nawet na 100-200 lat - wynika z szacunków amerykańskich firm. Według Głównego Geologa Kraju, wydobycie mogłoby się zacząć za 10-12 lat, jeśli badania potwierdzą, że takie złoża rzeczywiście posiadamy. Pierwszy odwiert zostanie wykonany w kwietniu br.

 • Paliwa: "Skłonności i instynkt" Busha

  "Skłonności i instynkt" podpowiadają prezydentowi USA George'owi Bushowi, że wielkie firmy naftowe nie obciążają umyślnie kierowców wysokimi cenami za paliwo. Dlatego odrzucił pomysł opodatkowania najwyższych w historii zysków koncernów paliwowych.

 • Mój numer należy do mnie!

  Nie bez powodu operatorzy opierali się wdrożeniu tego systemu. Stwarza on dla nich nie tylko całkiem realne zagrożenie, wynikające ze swobodnej migracji klientów do konkurencyjnych firm. To również dość złożone zagadnienie techniczne.

 • Marzenia o gazowym eldorado nad Wisłą

  Ostatnio wielkie nadzieje budzi tajemniczo brzmiące słowo "łupki". W pokładach iłów na terenie Polski jest dość gazu, by całkowicie zaspokoić nasze potrzeby przez jedno albo dwa stulecia. Nic dziwnego, że Europę opanowała wielka gazowa gorączka.