• Informacje na temat:

  brukselka

Artykuły na temat: brukselka
 • Stół wigilijny można urozmaicić

  Święta Bożego Narodzenia w Polsce obchodzone są bardzo tradycyjnie. Większość gospodyń domowych co roku przygotowuje sprawdzone i lubiane przez domowników potrawy. Karp przygotowywany na różne sposoby, barszcz czerwony, zupa grzybowa czy pierogi z kapustą i grzybami to klasyczne potrawy pojawiające się w wigilijny wieczór na polskich stołach.

 • Uważaj na grillowanie!

  Większość leków lepiej przyjmować dwie godziny przed posiłkiem lub po nim i popijać wodą - a nie mlekiem czy sokiem owocowym. Także alkohol i suplementy nie są dla nich odpowiednim towarzystwem - podkreślił dr Przemysław Niewiński z Akademii Medycznej we Wrocławiu podczas konferencji poświęconej interakcjom leków z żywnością i alkoholem.

 • Kryzys dopiero idzie do rolników, choć już teraz ich sytuacja jest trudna - ostrzega prezes Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych (KZRKiOR) Władysław Serafin, przestrzegając przed pomysłami likwidacji KRUS i obejmowania rolników podatkiem dochodowym.

 • W sklepach już zaczyna się... Boże Narodzenie!

  Święty Mikołaj zaczął już przypominać o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Na 150 dni przed Wigilią w londyńskim domu handlowych Harrods przygotowano już świąteczną dekorację.

 • UE chce nam odebrać tanie wina owocowe

  Unia Europejska chce nam odebrać tanie wina owocowe, alarmuje "Super Express". Urzędnicy z Brukseli postanowili, że na określenie "wino" zasługuje tylko alkohol wyprodukowany z winogron.

 • Burżuj pod ścianą Eurokołchozu

  Nieprawdopodobne, jak bardzo, po dwóch wielkich wojnach w Europie, obniżył się nie tylko poziom moralny, ale i intelektualny! Oto okazało się, że PZU osiągnął w ub. roku miliard dolarów (3,21 mld zł) zysku, przy 13,75 mld zł przychodów ze "składek".

 • Rodan Systems zrealizuje elektroniczny obieg dokumentów dla Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ oraz rozbuduje systemy dla Urzędu Miasta Katowic oraz Zarządu Województwa Małopolskiego.

 • Komisja Europejska nie wyklucza przyznania polskim producentom owoców i warzyw rekompensat za straty z powodu rosyjskiego embarga. Rzecznik KE ds. zdrowia Frederic Vincent zastrzegł, że jednak najpierw KE przeanalizuje wniosek polskich władz i sytuację na rynku.