• Informacje na temat:

  budowa drogi s 3

Artykuły na temat: budowa drogi s 3
 • Polacy przekonują się do pracy zdalnej. Na razie tylko 3 proc. pracuje z domu

  Co siódma firma w Polsce decyduje się na zatrudnienie pracowników w trybie zdalnym lub stwarza warunki do takiej pracy. Najczęściej są to firmy IT, zajmujące się finansami i księgowością. Często ze stacjonarnego zatrudnienia rezygnują także graficy oraz programiści. Jak pokazują statystki, coraz więcej osób uważa, że praca w domu może być równie efektywna co praca w firmie.

 • Kiedy dostaniesz pozwolenie na budowę?

  Jakie warunki musi spełnić projekt budowalny, a jakich formalności dopełnić inwestor, by możliwe było uzyskanie pozwolenia na budowę?

 • Tyle zarabiają prezesi spółek budowlanych w Polsce. Zobacz ranking

  .... W przyszłości grupa chce budować i zarządzać innymi drogami, a ponadto interesuje się lotniskami. Łączne zarobki Wąsacza w 2018 r. wyniosły ok. 1,24 mln zł,- podobnie jak rok wcześniej. UNIBEP - 1,07 mln zł(...). z zysku netto grupy za 2018 r., czyli 0,55 mln zł. W 2017 r. Gołąbiecki otrzymał za pracę w firmie ok. 1,53 mln zł, z czego większość (0,96 mln zł) stanowiła premia za zysk z 2016 r. ELEKTROBUDOWA - 0,97

 • Kto i w jakich okolicznościach ma prawo do skutecznego przeniesienia pozwolenia na budowę?

 • Lotnictwo da ponad 200 nowych etatów na Podkarpaciu

  Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drugiej fabryki Hispano-Suiza w Sędziszowie Małopolskim (Podkarpackie). Dzięki inwestycji pracę znajdzie ponad 200 osób. Fabryka ma być gotowa w lipcu przyszłego roku.

 • Budowa domu jednorodzinnego: Duże uproszczenie przepisów

  Planujesz budowę domu jednorodzinnego? Teraz jest na to dobry czas. 28 czerwca weszła bowiem w życie nowelizacja prawa budowlanego, której zadaniem jest znacznie usprawnić proces budowy.

 • ..., wodociągowych albo kanalizacyjnych. - nie będą potrzebne oświadczenia zarządcy drogi o możliwości połączenia działki, na której będziemy budować dom, z drogą publiczną. Wyjątkiem od tej zasady są drogi krajowe i wojewódzkie – w tym przypadku oświadczenie będzie – tak jak teraz – konieczne. Jeśli w ciągu 30 dni starosta nie wniesie zastrzeżeń do naszego zgłoszenia – można rozpocząć budowę. Teraz...

 • 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed budową domu

  Budowa własnego domu to dość skomplikowany i wieloetapowy proces. Z pewnością warto się do niego precyzyjnie przygotować. Im lepiej zaplanujemy całe przedsięwzięcie, tym większe szanse na to, że budowa nie przyniesie nam przykrych niespodzianek. Dlatego poniżej opiszemy 10 rzeczy, które warto wiedzieć jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.

 • Polski fachowiec jest dla nich na wagę złota

  Na zagranicznych budowach są wolne miejsca pracy, ale głównie dla "najlepszych z najlepszych". Sprawdź, co musisz umieć, by znaleźć zatrudnienie na placu budowy.

 • Budowa domu w 2015 roku coraz droższa?

  W nowym sezonie budowlanym więcej zapłacimy za budowę domu. Jak obliczyły Kalkulatory Budowlane, w 2015 roku budowa domu będzie nas kosztowała o ponad 1 proc. więcej niż w II połowie 2014. Warto zauważyć, że znaczące wzrosty cen zanotowano tylko przy niektórych produktach i usługach, większość cen pozostawała na stabilnym poziomie. Modelowy dom podrożał o niecałe 4000 zł.