• Informacje na temat:

  budowa lotniska radom

Artykuły na temat: budowa lotniska radom
 • Tyle zarabiają prezesi spółek budowlanych w Polsce. Zobacz ranking

  .... W przyszłości grupa chce budować i zarządzać innymi drogami, a ponadto interesuje się lotniskami. Łączne zarobki Wąsacza w 2018 r. wyniosły ok. 1,24 mln zł,- podobnie jak rok wcześniej. UNIBEP - 1,07 mln zł(...). z zysku netto grupy za 2018 r., czyli 0,55 mln zł. W 2017 r. Gołąbiecki otrzymał za pracę w firmie ok. 1,53 mln zł, z czego większość (0,96 mln zł) stanowiła premia za zysk z 2016 r. ELEKTROBUDOWA - 0,97

 • Dopiero co wystartowało, a już zdążyło zaliczyć twarde lądowanie. Twarde - bo bez pasażerów. Z lotniska w Radomiu na pokładach samolotów do Rygi odlatuje bowiem w porywach do kilku osób. To niewiele, by mówić o lotniskowym sukcesie. Na tyle niewiele, że należałoby się zastanowić, co z tym lotniskiem będzie dalej?

 • 1200 nowych miejsc pracy we wschodniej Polsce

  ...; powstanie około 84 nowych miejsc pracy. Spółka POL-SKONE - jedna z największych w branży stolarki budowlanej - na zakupionej w strefie działce (3 ha) wybudować ma nowy zakład produkcyjny oraz(...). Obejmuje 116,5 ha w pełni uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Zlokalizowana jest we wschodniej części Lublina, w pobliżu lotniska oraz północno-wschodniej obwodnicy miasta, w sąsiedztwie dwóch węzłów...

 • Lotnisko na Okęciu trzeba zamknąć. Także dla wojska

  W momencie przenosin do Centralnego Portu Komunikacyjnego chcemy obsługiwać między 20 a 30 mln pasażerów rocznie - mówi Rafał Milczarski, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

 • Niefortunne berlińskie lotnisko. Mówi się już o zburzeniu

  Wobec niekończących się problemów ze stołecznym lotniskiem BER, chadecy w Brandenburgii domagają się zbudowania lotniska od nowa.

 • Zapowiadają się kolejne opóźnienia przy dokończeniu budowy centralnego lotniska w Berlinie? Wiele na to wskazuje, choć zarząd firmy zajmującej się inwestycją chce zapłacić wykonawcom miliony euro za przyspieszenie prac. Przypominamy, że obecny termin ich zakończenia wyznaczono na przyszły rok.

 • Jak ożywić lotnisko widmo? Budując na nim terminal dla VIP-ów

  W porcie lotniczym Berlin-Brandenburg ma powstać prowizoryczny terminal dla VIP-ów. To kolejny pomysł na ożywienie tego lotniska widma.

 • Rząd nie zgadza się na rozbudowę portu w Modlinie. Kredyt uratuje lotnisko?

  Rząd niby nie chce zamykać podwarszawskiego lotniska, ale nie zgadza się na jego rozbudowę. Jego władze od dziś zaczynają wdrażać plan obejścia tego weta.

 • Miesztalski: Ewentualna rozbudowa lotniska w Modlinie, obsługującego10 mln osób, to koszt ok. 360 mln zł

  - Gdybyśmy chcieli rozbudować lotnisko w Modlinie, obsługujące 10 mln pasażerów rocznie, a więc trzy razy więcej niż lotnisko w Radomiu, to wydatki na ten cel wyniosłyby maksymalnie ok. 357 mln - 360 mln zł - powiedział przewodniczący rady nadzorczej lotniska w Modlinie Marek Miesztalski.

 • Bliskie jest sfinalizowanie rozmów z inwestorem w sprawie sprzedaży większościowego pakietu udziałów w spółce Port Lotniczy Radom przez jedynego właściciela, Urząd Miasta Radom. W opinii ekspertów to będzie dobre rozwiązanie o długoletniej perspektywie. Nie będzie też zagrażać interesom innych portów lotniczych, w szczególności w Modlinie.