• Informacje na temat:

  budowa lotniska w modlinie

Artykuły na temat: budowa lotniska w modlinie
 • ...nadzorujących działanie lotnisk w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu, Katowicach, Szczytnie, Bydgoszczy i Rzeszowie. Ponadto PPL posiada udziały w spółkach handlingowych oraz firmach...

 • Ryanair odleci z Modlina? To oznacza koniec lotniska

  Państwowa spółka Polskie Porty Lotnicze zażądała zwołania nadzwyczajnego zgromadzenia akcjonariuszy Modlina. Jeden z punktów ma dotyczyć potencjalnego rozwiązania umowy lotniska z tanią linią oraz skutków takiego działania

 • ​Porty Lotnicze wypowiedziały układ zbiorowy pracy

  ..., Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu, Katowicach, Szczytnie, Bydgoszczy i Rzeszowie. Ponadto PPL ma udziały w spółkach handlingowych oraz firmach świadczących usługi pozalotnicze, m.in. w spółce zarządzającej...

 • Miesztalski: Ewentualna rozbudowa lotniska w Modlinie, obsługującego10 mln osób, to koszt ok. 360 mln zł

  - Gdybyśmy chcieli rozbudować lotnisko w Modlinie, obsługujące 10 mln pasażerów rocznie, a więc trzy razy więcej niż lotnisko w Radomiu, to wydatki na ten cel wyniosłyby maksymalnie ok. 357 mln - 360 mln zł - powiedział przewodniczący rady nadzorczej lotniska w Modlinie Marek Miesztalski.

 • PLL LOT złożyły do UOKiK skargę na lotnisko w Modlinie

  PLL LOT złożyły w czwartek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zawiadomienie dotyczące możliwego nadużycia pozycji dominującej przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin - dowiedziała się nieoficjalnie PAP.

 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procent - pokazały wyliczenia Fly4free.pl.

 • W 2015 roku ma być gotowe lotnisko w Szymanach, pierwsi pasażerowie w 2016 r.

  W 2015 roku ma się zakończyć budowa lotniska regionalnego w Szymanach koło Szczytna. Z niegdyś wojskowego obiektu, a już wkrótce portu regionalnego dla mieszkańców Warmii, Mazur i Podlasia, pierwsi pasażerowie mają wyruszyć w 2016 roku.

 • - Budowa Centralnego Portu Lotniczego będzie zależeć m.in. od sytuacji i pozycji na rynku PLL LOT - mówili w środę w Sejmie przedstawiciele resortu infrastruktury oraz skarbu. Poinformowali, że powstanie zespół, który opracuje strategię rozwoju rynku lotniczego w Polsce.

 • Centralne lotnisko będzie bliżej Warszawy?

  Rząd rozważa lokalizację centralnego lotniska bliżej Warszawy, niż dotychczas planował - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Bliskie jest sfinalizowanie rozmów z inwestorem w sprawie sprzedaży większościowego pakietu udziałów w spółce Port Lotniczy Radom przez jedynego właściciela, Urząd Miasta Radom. W opinii ekspertów to będzie dobre rozwiązanie o długoletniej perspektywie. Nie będzie też zagrażać interesom innych portów lotniczych, w szczególności w Modlinie.