• Informacje na temat:

  burowie

Artykuły na temat: burowie
 • MSP chce zmienić wynagrodzenia zarządów kluczowych spółek SP

  - Resort skarbu chce, by wynagrodzenia zarządów kluczowych spółek Skarbu Państwa były ustalane według zasad rynkowych, a nie określane przez tzw. ustawę kominową - poinformował w czwartek wiceminister skarbu Jan Bury. W MSP trwają prace nad takim projektem.

 • Jan Bury z PSL uważa, że wczorajsze orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie uboju rytualnego otwiera dla polskich producentów nowe możliwości eksportowe.

 • Praca w soboty? Wszyscy są przeciw, tylko nie PO

  Sejm nie głosował dziś wniosku o odrzucenie w pierwszym czytaniu nowelizacji Kodeksu pracy. Projekt przewiduje, że pracownicy zamiast dnia wolnego za pracę w soboty mieliby możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia. Podczas wczorajszej debaty inicjatywę posłów PO skrytykowały wszystkie ugrupowania, w tym koalicyjny PSL.

 • Zarząd XPLUS S.A. informuje, iż dnia 2.10.2014 r. powziął wiadomość o podpisaniu umowy z przedsiębiorstwem BURY Sp. z o.o. Przedmiotem umowy jest wdrożenie...

 • Czy tego roku zima znowu zaskoczy administratorów budynków, zarządców dróg i pracodawców? Pewnie wielu tak! Sprawdź, jakie są ich obowiązki i co ci przysługuje, gdy się z nich nie wywiążą.

 • Idea Bank uruchomił plan naprawy grupy kapitałowej

  - Idea Bank uruchomił plan naprawy grupy kapitałowej, który zawiera opis działań naprawczych do 2020 roku, w tym dotyczących obszaru rentowności, pozwalających na wzrost efektywności finansowej banku i grupy - poinformował Idea Bank w komunikacie. - Idea Bank przewiduje, że w listopadzie znane będą wyniki analizy dotyczącej połączenia banku z Getin Noble Bank - poinformował dziennikarzy prezes Tobiasz Bury.

 • Jak się leczyć bezpłatnie, gdy nie masz pracy

  Można zapewnić sobie dostęp do opieki lekarskiej za darmo, gdy tracimy zatrudnienie. Prawnik Przemysław Gronowski podpowiada, co warto zrobić, by zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych nam osób.

 • Zabytkowa angielska lokomotywa, "Latający Szkot", znów wyjechała na tory

  Liczący sobie 93 lata pojazd był pierwszym parowozem, który przekroczył prędkość stu mil, czyli 160 kilometrów na godzinę. Był też pokazywany na Wystawie Imperium Brytyjskiego w Londynie w 1924 roku.

 • Wielkie zmiany - bezrobotni zarejestrują się przez internet

  Za pół roku wejdą w życie przepisy, dzięki którym będzie można przez internet rejestrować się i umawiać na wizytę w urzędach pracy - poinformował we wtorek minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, który podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

 • Raport bieżący nr 122/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Idea Bank S.A. ("Emitent”) informuje,...