• Informacje na temat:

  bzwbk dywidenda za 2015

Artykuły na temat: bzwbk dywidenda za 2015
 • Ile zarobił Mateusz Morawiecki w BZ WBK

  ...o wartości 110 000 zł (zabudowa kuchenna i meble). Były prezes BZWBK posiada 13 711 akcji BZWBK, z których otrzymał w zeszłym roku dywidendę 38 432 zł brutto, 3 857 praw do akcji BZWBK i uprawnienia do(...) jest on zadłużony w Banku Zachodnim WBK na kwotę 683 000 zł (z tytułu kredytu mieszkaniowego, hipotecznego). Zarobki Mateusza Morawieckiego w latach 2004-2014 w BZWBK Podane kwoty mogą się wydawać...

 • Raport bieżący nr 43/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Raport bieżący nr 43/2015 – Zmiany...

 • Po tym jak czwartkowa sesja wlała ponownie sporo optymizmu w nastroje na warszawskim parkiecie, a piątek przyniósł dobre dane z amerykańskiego rynku pracy, inwestorzy na GPW mieli prawo liczyć na ponowny atak na kluczowe maksima z końca ubiegłego roku. Nie bez znaczenia z perspektywy całego tygodnia będzie planowane na środę posiedzenie EBC, który może istotnie zmienić pozytywne nastroje na wiodących rynkach giełdowych.

 • Środowe spadki amerykańskich parkietów i duże osłabienie złotego względem dolara spowodowały, że nastroje przed rozpoczęciem czwartkowego rozdania na GPW nie mogły być szczególnie dobre. Negatywny sentyment zza oceanu faktycznie udzielił się inwestorom w Europie, w ślad za którymi podążyli gracze z Warszawy.

 • TVN sięga po ogromnie pieniądze

  Zarząd TVN zamierza sprzedać emisję obligacji o wartości 485 mln euro. rekomenduje również wypłatę 0,72 zł lub 0,59 zł dywidendy na akcję w zależności od przebiegu procesu refinansowania długu - podała spółka w komunikacie. Dodano, że spółka nie zamierza wypłacać kolejnej dywidendy przed rokiem 2015.

 • Noble Securities w raporcie z 8 stycznia wydał rekomendację "trzymaj" dla Banku Pekao SA, ustalając cenę docelową akcji banku na 177,8 zł.

 • Budimex poinformował, że został złożony wniosek o upadłość układową przez PNI. Spółka zaproponowała upadłość z możliwością układu, co oznacza możliwość kontynuacji działalności przedsiębiorstwa w przypadku wystąpienia dwóch warunków.

 • Dzisiaj spotkanie PGNiG i Gazpromu m.in. o warunkach dostaw gazu do Polski

  Dzisiaj odbywa się spotkanie robocze przedstawicieli PGNiG oraz Gazpromu w sprawie funkcjonowania spółki EuRoPol Gaz oraz warunków dostaw gazu do Polski - poinformowało PGNiG w komunikacie.

 • Po trzech dniach spadków warszawska giełda doczekała się we wtorek odreagowania.

 • Zysk netto grupy LPP w III kwartale 2012 roku wyniósł 94,2 mln zł wobec 61,1 mln zł przed rokiem - podała spółka w raporcie kwartalnym. Wynik okazał się być wyższy od konsensusu zakładającego zysk na poziomie 83,6 mln zł.