• Informacje na temat:

  call center zarobki

Artykuły na temat: call center zarobki
 • Praca w call center

  Praca w call center to pierwsze doświadczenie zawodowe wielu młodych ludzi, traktowane często jako zajęcie chwilowe i mało ambitne. Tymczasem w ciągu ponad dwudziestu lat obecności w Polsce branża dynamicznie się rozwinęła i znacznie wzrosła jakość zatrudnienia. Z jakimi stereotypami zmagają się nowoczesne firmy call center i ile jest w nich prawdy? Dla kogo praca w call center? W call center...

 • Rewolucja w III filarze. Co oznacza dla nas Polski Fundusz Rozwoju?

  - Chcemy przeciąć węzeł gordyjski w sposób uczciwy dla ludzi - mówi w wywiadzie dla DGP Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR)

 • Drogi frank = wysokie zarobki

  ...(gospodarz domu) - 5994 CHF elektromonter - 4200 CHF pracownik rolny - 3590 CHF układanie podłóg - 5200 CHF spawacz - 5350 CHF malarz - 5420 CHF pracownik call-center 3450 CHF dekarz - 4230 CHF(...), szwajcarskich płac w wybranych zawodach. Dane dotyczą poprzedniego roku. Uwagę zwracają rekordowo wysokie zarobki pracowników, którzy zajmują się miejskimi kanałami. Ponad 7000 franków miesięcznie to...

 • ZUS zły: Nienawidzą go wszyscy, nawet jego pracownicy

  Nienawidzimy państwa i jego instytucji. A najbardziej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Nienawidzą go wszyscy: pracodawcy, pracownicy, emeryci. Nawet sami jego pracownicy.

 • ​Języki wschodnioeuropejskie pomogą w karierze

  Dawno minęły czasy, w których komunikatywny angielski w CV był wystarczający do znalezienia dobrej pracy. Dzisiaj znajomość tego języka na bardzo wielu stanowiskach jest nie tylko pożądana, ale wręcz oczywista. Na popularności zyskują natomiast języki wschodnioeuropejskie. Posługiwanie się nimi często oznacza wysokie zarobki i krótki czas poszukiwania pracy.

 • W grudniu pracodawcy dostaną informację o PPK

  Od stycznia rusza duża kampania na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych, a już dziś każdy sobie może oszacować, ile będzie mógł zaoszczędzić jako uczestnik programu.

 • Praca sezonowa: Opiekunka zarobi 25 złotych za godzinę

  Początek czerwca to najlepszy moment na poszukiwania sezonowego zatrudnienia. Nawet 25 zł brutto za godzinę pracy dla opiekunki, około 15 zł brutto dla pracownika biurowego i call center - takich wynagrodzeń brutto mogą spodziewać się osoby szukające pracy tego lata, wynika z rankingu TOP 10 prac wakacyjnych opracowanego przez Work Service SA. Jednak przy wyborze zatrudnienia warto pamiętać...

 • Ile kosztuje Wielkanoc?

  Średni koszt wielkanocnej święconki to wydatek rzędu około 60 zł na osobę. Polak otrzymujący przeciętne wynagrodzenie będzie musiał pracować na niego 2 godziny 42 minuty.

 • Hiszpan z Włochem szukają pracy w Polsce

  Zmienia się migracyjna mapa Europy. Mieszkańcy Południa przyjeżdżają szukać szans na zarobek do egzotycznych dla nich państw Wschodu. Są chętnie widziani zwłaszcza w call center, gdzie liczy się znajomość języków. Niektóre firmy płacą za ich przeprowadzkę do naszego kraju.

 • Ile warta jest praca sezonowa i tymczasowa?

  Niniejszy artykuł jest próbą odpowiedzi na kilka pytań dotyczących wynagrodzeń na rynku pracy tymczasowej i sezonowej. Jakie oferty pracy przeważają na tym rynku? Jak kształtują się płace pracowników tymczasowych i sezonowych? Od jakich czynników zależy wysokość ich wynagrodzeń? Czy osobom szukającym zatrudnienia na okres kilku miesięcy opłaca się wyjeżdżać za granicę, czy pozostać w Polsce? I wreszcie - czy aktualna sytuacja gospodarcza ma wpływ na wynagrodzenia tych grup pracowników - a...