• Informacje na temat:

  carlos slim

Artykuły na temat: carlos slim
 • Sprawdź, czy jesteś urodzonym multimilionerem

  Pięćdziesiąt trzy miliardy zielonych. Tyle właśnie, według najnowszego rankingu Forbesa, wart jest potentat telekomunikcji, Carlos Slim Helu, najbogatszy człowiek na naszej planecie (suma wynosi w rzeczywistości 53,5 mld dolarów - przy liczbach 10-cyfrowych liczy się każde miejsce po przecinku).

 • Najbogatszy człowiek świata: Zmiana na pozycji lidera

  Jak donosi magazyn "Forbes", hiszpański miliarder Amancio Ortega, twórca odzieżowej marki Zara, wyprzedził Billa Gatesa i znajduje się na szczycie listy najbogatszych ludzi świata.

 • Magazyn "Forbes" opublikował listę najbogatszych

  Na tegorocznej liście najbogatszych ludzi na świecie bezapelacyjnie rządzi Bill Gates. 60-letni amerykański gigant branży informatycznej zarobił w ubiegłym roku 75 miliardów dolarów. Pozostałe miejsca na podium zajęli - według magazynu "Forbes" - Amancio Ortega oraz Warren Buffet.

 • Zmarł futurolog Alvin Toffler

  W swym domu w Los Angeles zmarł w wieku 87 lat światowej sławy amerykański futurolog i pisarz Alvin Toffler, autor słynnego dzieła "Szok przyszłości" (Future Shock) - poinformowała założona przez niego instytucja konsultingowa Toffler Associates. Nie podano przyczyny zgonu. Rodzice Tofflera przyjechali do Nowego Jorku z Polski w latach 20. XX wieku.

 • Nieruchomości - miliarderzy zbili na nich fortuny

  Nieruchomości są nie tylko preferowaną formą lokowania kapitału przez najbogatszych ludzi na świecie, ale też sporo fortun stworzonych zostało dzięki działalności deweloperskiej, zakupom ziemi czy budynków. Taki wniosek płynie z analizy listy najbogatszych ludzi na świecie, którą przygotował Forbes. Z tego zestawienia wynika bowiem, że nieruchomości były głównym źródłem majątku dla aż 157 z listy 1828 miliarderów z całego globu.

 • Carlos Slim bogatszy od Billa Gatesa

  Meksykański magnat telekomunikacyjny Carlos Slim ma więcej pieniędzy od założyciela Microsoftu Billa Gatesa i jest obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie - poinformowała meksykański portal finansowy "Sentido Comun".

 • "Puls Biznesu": Carlos Slim w Polsce?

  Najbogatszy człowiek świata, Meksykanin Carlos Slim, rozważa inwestycję w Polsce - czytamy w "Pulsie Biznesu". Slim jest zainteresowany firmą Hawe, operatorem sieci światłowodów, i operatorem telefonii komórkowej Play.

 • Dzisiaj na porannym fixingu London Bullion Market cena złota wyniosła 1189,25 USD za uncję i była niższa od wczorajszego zamknięcia o 0,31%.

 • Miliarder zainwestuje 8,3 mld dol. w Ameryce

  Carlos Slim, uznawany za jednego z najbogatszych ludzi na świecie, powiedział w poniedziałek, że postanowił zainwestować 8,3 mld dol. w 19 krajach Ameryki Łacińskiej, głównie w Meksyku i Brazylii.

 • Tam nie znajdziesz żadnego Polaka

  Agencja informacyjna Bloomberg podała swoją listę najbogatszych ludzi świata. Na jej czele, podobnie jak w amerykańskim magazynie "Forbes", jest Meksykanin Carlos Slim Helu (branża telekomunikacyjna).