• Informacje na temat:

  carlos slim helu

Artykuły na temat: carlos slim helu
 • Sprawdź, czy jesteś urodzonym multimilionerem

  Pięćdziesiąt trzy miliardy zielonych. Tyle właśnie, według najnowszego rankingu Forbesa, wart jest potentat telekomunikcji, Carlos Slim Helu, najbogatszy człowiek na naszej planecie (suma wynosi w rzeczywistości 53,5 mld dolarów - przy liczbach 10-cyfrowych liczy się każde miejsce po przecinku).

 • Najbogatszy człowiek świata: Zmiana na pozycji lidera

  Jak donosi magazyn "Forbes", hiszpański miliarder Amancio Ortega, twórca odzieżowej marki Zara, wyprzedził Billa Gatesa i znajduje się na szczycie listy najbogatszych ludzi świata.

 • Magazyn "Forbes" opublikował listę najbogatszych

  Na tegorocznej liście najbogatszych ludzi na świecie bezapelacyjnie rządzi Bill Gates. 60-letni amerykański gigant branży informatycznej zarobił w ubiegłym roku 75 miliardów dolarów. Pozostałe miejsca na podium zajęli - według magazynu "Forbes" - Amancio Ortega oraz Warren Buffet.

 • Nieruchomości - miliarderzy zbili na nich fortuny

  Nieruchomości są nie tylko preferowaną formą lokowania kapitału przez najbogatszych ludzi na świecie, ale też sporo fortun stworzonych zostało dzięki działalności deweloperskiej, zakupom ziemi czy budynków. Taki wniosek płynie z analizy listy najbogatszych ludzi na świecie, którą przygotował Forbes. Z tego zestawienia wynika bowiem, że nieruchomości były głównym źródłem majątku dla aż 157 z listy 1828 miliarderów z całego globu.

 • Tam nie znajdziesz żadnego Polaka

  Agencja informacyjna Bloomberg podała swoją listę najbogatszych ludzi świata. Na jej czele, podobnie jak w amerykańskim magazynie "Forbes", jest Meksykanin Carlos Slim Helu (branża telekomunikacyjna).

 • Najbogatszy na świecie operator wchodzi do Europy

  Największy operator telefonii komórkowej w Ameryce Łacińskiej - América Móvil (notowany m.in. na NYSE i NASDAQ) - chce kupić 23,2 procent akcji holenderskiej grupy telekomunikacyjnej KPN za 2,6 mld euro. Za ofertą stoi najbogatszy człowiek świata - Meksykanin Carlos Slim Helu.

 • Chce rozdać dziesiątki miliardów dolarów

  Amerykański guru giełd (ps. Wyrocznia z Omaha) - Warren Buffett - przeznaczył na charytatywną fundację 1,6 mld USD. Fundację założyli Bill Gates (twórca Microsoftu) i jego żona Melinda. Innym czterem fundacjom, założonym przez ostatnią żonę Buffetta i ich troje dzieci, dał 0,33 mld USD.

 • Czterech Polaków na liście najbogatszych ludzi świata

  Meksykanin, Amerykanin i Hiszpan są najbogatszymi ludźmi na świecie. Magazyn Forbes opublikował doroczną listę miliarderów. Jest wśród nich czterech Polaków.

 • Rosyjscy multimiliarderzy pójdą po śladach Mojżesza

  Rosyjscy miliarderzy zamierzają wziąć udział w nietypowej pielgrzymce do Jerozolimy. Wspólnie z grupą biznesmenów z innych krajów Europy chcą pieszo przejść przez pustynię szlakiem biblijnego Mojżesza.

 • Na świecie jest 793 miliarderów

  Rosną fortuny miliarderów, przybywa też osób, których majątek przekracza miliard dolarów. Dwa lata temu do tego elitarnego grona należały 691 osób. W ubiegłym roku liczba krezusów powiększyła się do 793.