• Informacje na temat:

  causeway bay

Artykuły na temat: causeway bay
 • Drzemka w godzinach pracy? W niektórych firmach to możliwe

  ...dolarów za popołudniową drzemkę Chińczycy wychodzą na przeciw potrzebom zmęczonych konsumentów. W wypełnionej centrami handlowymi dzielnicy Causeway Bay zainstalowano kabiny do spania, w których...

 • New Bond Street trzecią najdroższą ulicą handlową świata - przed Polami Elizejskimi

  Górna Piąta Aleja w Nowym Jorku nadal najdroższą ulicą handlową, na drugim miejscu Causeway Bay w Hongkongu W wyniku wzrostu czynszów o 37,5 proc. londyńska New Bond Street wyprzedziła w globalnym rankingu Pola Elizejskie, które spadły na piąte miejsce. Via Montenapoleone w Mediolanie awansuje na czwartą pozycję Warszawski Nowy Świat sklasyfikowany na 38. miejscu.

 • Nowy Świat ponownie najdroższą ulicą handlową w Polsce

  Ulica Nowy Świat zajęła 44. miejsce w globalnym rankingu - wynika z najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez Cushman & Wakefield.

 • Nowy Świat ponownie najdroższą handlową ulicą w Polsce

  Według najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez firmę Cushman & Wakefield, Nowy Świat zajął 44. miejsce w globalnym rankingu.

 • Nowy Świat - 43. w rankingu najdroższych ulic handlowych świata

  Warszawski Nowy Świat, gdzie roczny czynsz wynosi 1020 euro za m kw., zajął 43. miejsce w rankingu najdroższych ulic handlowych świata. Zwyciężyła Causeway Bay w Hongkongu, gdzie za m kw. trzeba zapłacić ponad 22 tys. euro rocznie.

 • Nowy Świat najdroższą ulicą w Polsce

  Warszawski Nowy Świat jest najdroższą ulicą handlową w Polsce i 45 na świecie - tak wynika z raportu firmy doradczej Cushman & Wakefield.

 • Nowy Świat najdroższą ulicą w Polsce

  Polska zajęła 40. miejsce w rankingu najdroższych ulic handlowych świata, według raportu firmy Cushman & Wakefield. Najwięcej za wynajem powierzchni trzeba u nas zapłacić na warszawskim Nowym Świecie. Pierwsze miejsce w globalnym zestawieniu zajęła nowojorska Piąta Aleja.

 • Drzemka w godzinach pracy? W niektórych firmach to możliwe

  Wyspany pracownik jest bardziej wydajny - to fakt. Niestety statystyczna większość śpiochów musi godzić się na dyktat mniejszości porannych skowronków i wstaje skoro świt. Jednak niektóre firmy dopuszczają drzemkę w godzinach pracy.

 • Nowy Świat nadal najdroższą ulicą w Polsce

  Najdroższa handlowa ulica w Polsce to Nowy Świat w Warszawie. Z rocznym czynszem w wysokości 1.020 euro za jeden metr kwadratowy sklepu zajęła 41. miejsce w rankingu 63 najdroższych ulic handlowych na świecie - podaje firma doradcza Cushman&Wakefield.