• Informacje na temat:

  ccc grupa

Artykuły na temat: ccc grupa
 • ​Gdańsk: Około 400 osób ma zatrudnić austriacka firma CCC

  Ok. 400 osób w ciągu półtora roku planuje zatrudnić w swoim biurze w Gdańsku austriacka firma Competence Call Center (CCC). Firma oferuje usługi w zakresie obsługi telefonicznej klienta. Na początku centrum ma świadczyć usługi w języku niemieckim.

 • Grupa CCC podtrzymuje ambitne plany

  CCC przedstawiło dziś najnowsze miesięczne dane sprzedażowe. Spółka podtrzymuje, że celem jej jest ponad 4 mld zł przychodów. Zarząd szykuje emisję obligacji zamiennych o wartości 100 mln euro i liczy powiększenie powierzchni handlowej grupy o ponad 100 tys. m kw.

 • Jak płacą najbogatsi inwestorzy z GPW?

  Zygmunt Solorz - Żak: Cyfrowy Polsat, ZEPAK, ATM Grupa (9,47 mld zł) Niekwestionowany lider rankingu, posiadający portfel o wartości prawie 9,5 mld zł, czyli o przeszło 5 mld zł większy niż drugi(...). Wynagrodzenie prezesa zarządu wyniosło 890 tys. zł, a członka zarządu 376 tys. zł. Dariusz Miłek: CCC (3,08 mld zł) Wartość portfela giełdowego potentata branży obuwniczej wzrosła w ciągu 2017 roku o 910

 • Polski lider obuwniczy przejmuje udziały w HR Group

  Greenberg Traurig, przy udziale swoich biur w Warszawie i Berlinie, reprezentował CCC S.A. w transakcji dotyczącej rozpoczęcia współpracy biznesowej i kapitałowej z HR Group. HR Group to druga największa wyspecjalizowana sieć sprzedaży obuwia w Niemczech.

 • CCC chce przejąć Gino Rossi S.A.

  Greenberg Traurig reprezentuje CCC S.A. w związku z ogłoszonym wezwaniem do sprzedaży 100% akcji Gino Rossi S.A., zawarciem z bankiem PKO BP S.A. warunkowej umowy sprzedaży wierzytelności spółki Gino Rossi S.A. oraz zawarciem umów w niektórymi akcjonariuszami tej spółki dotyczącymi zobowiązania do złożenia zapisu w wezwaniu.

 • Słabsza sprzedaż grupy CCC w październiku 2017 roku była efektem cieplejszej pogody i niekorzystnego kalendarza, a także wysokiej bazy porównawczej przed rokiem. Wiceprezes CCC Marcin Czyczerski jest spokojny, że sprzedaż przesunie się na listopad i tegoroczne cele spółki nie są zagrożone.

 • CCC otrzymało zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie Gino Rossi - podał w komunikacie DM PKO BP pośredniczący w wezwaniu ogłoszonym przez CCC na akcje Gino Rossi.

 • Analitycy DM BDM, w raporcie z 2 listopada, podnieśli cenę docelową akcji CCC do 235,4 zł ze 181,1 zł, podtrzymując rekomendację "redukuj".

 • CCC chce znacznie ograniczyć tempo ekspansji w Niemczech

  - CCC planuje znacznie ograniczyć ekspansję w Niemczech, jeśli nie poprawi się rentowność sprzedaży na tamtejszym rynku. Chce też otworzyć do 20 sklepów w Rosji, a następnie przyjrzeć się ich wynikom i rentowności - poinformował wiceprezes CCC Piotr Nowjalis.

 • CCC przesunęło część otwarć przewidzianych na rynku niemieckim na 2016 rok. Spółka zakładała w latach 2013-15 wzrost powierzchni netto o 200 tys. m kw., na koniec tego roku będzie on jednak nieco niższy, na poziomie 182-190 tys. m kw.