• Informacje na temat:

  ccc obuwie

Artykuły na temat: ccc obuwie
 • Odzieżówka szuka pracowników

  ...obuwnicze, i to tak duże jak CCC, decydują się zwiększenie produkcji w kraju. - W tym roku w lokalnych fabrykach powstanie o 30 proc. więcej takich butów niż w 2012(...) zwiększą się o 20-30 proc. - tłumaczy Piotr Nowjalis, wiceprezes zarządu CCC. Decyzje o ulokowaniu większych zamówień w Polsce podjęły także Aryton...

 • Gino Rossi i CCC jednoczą siły. Razem chcą podbijać świat

  Gino Rossi i CCC podpisały trzyletnią umowę o współpracy. Obie firmy spodziewają się licznych korzyści.

 • CCC chce przejąć Gino Rossi S.A.

  Greenberg Traurig reprezentuje CCC S.A. w związku z ogłoszonym wezwaniem do sprzedaży 100% akcji Gino Rossi S.A., zawarciem z bankiem PKO BP S.A. warunkowej umowy sprzedaży wierzytelności spółki Gino Rossi S.A. oraz zawarciem umów w niektórymi akcjonariuszami tej spółki dotyczącymi zobowiązania do złożenia zapisu w wezwaniu.

 • CCC chce kupić sklepy w Rumunii

  CCC podpisał z Peeraj Brands International SRL niewiążące wstępne porozumienie dotyczące kupna przedsiębiorstwa obejmującego prowadzenie sklepów działających pod marką CCC w Rumunii oraz powiązanej z tą działalnością spółki Shoe Express SRL - poinformowało CCC w komunikacie.

 • Analitycy BM BGŻ BNP Paribas, w raporcie z 19 kwietnia, obniżyli rekomendację CCC do "neutralnie" z "kupuj", a cenę docelową do 176,63 zł ze 189,81 zł.

 • Polski lider obuwniczy przejmuje udziały w HR Group

  Greenberg Traurig, przy udziale swoich biur w Warszawie i Berlinie, reprezentował CCC S.A. w transakcji dotyczącej rozpoczęcia współpracy biznesowej i kapitałowej z HR Group. HR Group to druga największa wyspecjalizowana sieć sprzedaży obuwia w Niemczech.

 • Podatek od sprzedaży detalicznej najbardziej uderzy w producenta obuwia CCC i spółkę odzieżową LPP

  Gino Rossi, Vistula i Eurocash nie powinny specjalnie ucierpieć z powodu podatku od sprzedaży detalicznej, głównie ze względu na swoją strukturę - uważa Marek Czachor, analityk Erste Securities Polska. Jego zdaniem nowa danina znacznie bardziej może się odbić na spółkach LPP i CCC.

 • Haitong Bank ostrzega przed LPP

  W raporcie z 25 listopada dotyczącym polskich sieci handlowych analityk Haitong Bank informuje, że choć wskaźniki dotyczące konsumpcji są w Polsce dość zadowalające, to w 2015 roku LPP i CCC odnotowały nieciekawe wyniki finansowe.

 • Silne wzrosty indeksów; CCC, LPP i Livechat mocno w górę

  Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się silnymi wzrostami indeksów. WIG20 znalazł się najwyżej od 7 lutego, a WIG jest o 0,4 proc. poniżej tegorocznego maksimum. Wśród spółek z WIG20 najmocniej zwyżkowało CCC, dla którego był to najwyższy wzrost w historii. Mocno w górę poszły akcje LPP oraz Livechatu.