• Informacje na temat:

  cd projekt

Artykuły na temat: cd projekt
 • Będzie nowy Kodeks pracy? Oto projekt

  Powołana przez rząd komisja kodyfikacyjna przyjęła projekty nowego prawa. Na ostatniej prostej dopuszczono zatrudnienie lub dorabianie na zleceniu.

 • Grupa CD PROJEKT wypracowała w pierwszym kwartale 2016 roku 87 mln zł przychodów ze sprzedaży i 32,6 mln zł zysku netto.

 • Senat odrzucił projekt rozszerzający grono nauczycieli do "kompensówek"

  Senat odrzucił wczoraj własny projekt nowelizacji ustawy o nauczycielskich świadczeniach kompensacyjnych, rozszerzający grono uprawionych do tego świadczenia o nauczycieli uczących w centrach kształcenia praktycznego.

 • - Projekt ustawy o Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) to teraz jeden z najważniejszych tematów dla Rady Ministrów - powiedział wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński. Projektem rząd ma się zająć we wtorek.

 • Reanimacja projektu Kodeksu pracy. Które zmiany zostaną przyjęte?

  ...wprowadzenie mogłyby poprzeć. Tak zdecydowały na posiedzeniu zespołu RDS ds. prawa pracy. Rząd zadeklarował współpracę. - Partnerzy społeczni najlepiej wiedzą, jakie elementy projektu są skłonni(...) pracy zadeklarował już, że nie będzie prowadził prac nad uchwaleniem całości projektów nowego K.p. (głównie z uwagi na ogólne, negatywne stanowiska partnerów społecznych). Nie wyklucza to jednak...

 • Uzupełnienie zakresu dokumentów gromadzonych w elektronicznym rejestrze spadkowym o Europejskie Poświadczenia Spadkowe przewiduje projekt nowelizacji przepisów cywilnych i Prawa o notariacie, którym we wtorek ma zająć się rząd.

 • Projekt nowej unijnej dyrektywy obciąża pracodawców - Konfederacja Lewiatan

  Konfederacja przysłała w poniedziałek komunikat ze swoim stanowiskiem, dotyczącym projektu dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w Unii(...) Konfederacji, wiele elementów projektu musi zostać doprecyzowanych "ze względu na fakt, iż ich wdrożenie w przyszłości będzie wiązało się z nieproporcjonalnymi obciążeniami". Autorzy projektu...

 • Jak wybrać najlepszy projekt domu

  Jednym z ważniejszych kroków na drodze do wymarzonego domu jest wybór odpowiedniego projektu. Musimy dobrze określić swoje pragnienia, aby później się nie rozczarować.

 • ​Sejm nie poparł wniosku o odrzucenie projektu ustawy ws. zatrudniania przy zbiorach

  Sejm nie poparł w czwartek wniosku Platformy Obywatelskiej o odrzucenie projektu ustawy dot. zatrudniania osób przy zbiorach. Projekt wprowadza nowy rodzaj umowy cywilnoprawnej dla pracowników sezonowych. Umowa ma być oskładkowana i obowiązywać do 120 dni.

 • Do Sejmu wpłynął projekt noweli dotyczącej opłat abonamentowych

  Do Sejmu wpłynął rządowy projekt nowelizacji ustawy o opłatach abonamentowych, który zakłada m.in. włączenie dostawców telewizji płatnej do procesu rejestracji odbiorników i identyfikacji ich użytkowników - ma to pozwolić na poprawę skuteczności poboru abonamentu radiowo-telewizyjnego.