• Informacje na temat:

  cegła silikatowa

Artykuły na temat: cegła silikatowa
 • Nowoczesne elewacje domów jednorodzinnych

  Atrakcyjny wygląd, funkcjonalność, odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne - to cechy które najlepiej oddają istotę nowoczesnych elewacji. Obecnie inwestorzy nigdy nie zostawiają tej kwestii na barkach przypadkowych rozstrzygnięć. Projekty domów zawierają szczegółowe wytyczne. Nowoczesne elewacje domów jednorodzinnych są dobierane z coraz większą pieczołowitością, która oszczędza czas i pieniądze.

 • Koszty budowy domu na rok 2017 - sprawdzamy najpopularniejsze projekty

  Styczeń to okres, w którym największa liczba przyszłych inwestorów rozpoczyna planowanie budowy domu. Spraw do załatwienia jest bardzo dużo - wybór i zakup odpowiedniej działki, wszystkie formalności przed rozpoczęciem budowy, wybór projektu, odpowiedniej ekipy budowlanej, wybór i zakup materiałów budowlanych czy w końcu wykończenie i wyposażenie budynku. Jednak jedna kwestia jest szczególnie istotna - kosztorys całego przedsięwzięcia i realne oszacowanie swoich możliwości finansowych. Aby...

 • Proces budowy: Materiały konstrukcyjne (cz. 2)

  Z jakich materiałów konstrukcyjnych wybudować dom? Do wyboru mamy tradycyjne cegły, beton komórkowy, keramzyt, silikaty i wiele innych...

 • Planujesz zakup domu i zastanawiasz się nad skorzystaniem z popularnej zabudowy szeregowej? W Łodzi kilka firm deweloperskich realizuje "szeregówki"-w prestiżowych dzielnicach, jak i na obrzeżach miasta.

 • Materiały elewacyjne: Technologie wykończenia ścian zewnętrznych

  Elewacja często uznawana jest za wizytówkę domu. Nic dziwnego, bowiem jej kolor, struktura, materiał, z jakiego jest wykonana, składają się na wygląd budynku i jego postrzeganie. Często oddaje ona charakter budynku, podkreśla go lub tworzy. Decyzji o sposobie wykończenia elewacji, oprócz względów estetycznych, powinny towarzyszyć względy praktyczne.