• Informacje na temat:

  cena akcji

Artykuły na temat: cena akcji
 • .... Przewiduje się, iż pakiet ten pomoże w stworzeniu 300 tys. nowych etatów. Poprawa na rynku pracy jest, ale bardzo niemrawa. Ta powolność ożywienia ma jednak paradoksalnie bardzo pozytywny wpływ na rynki akcji...

 • Po przeprowadzeniu budowy księgi popytu, ostateczna cena akcji Wittchen oferowanych w ramach publicznej oferty została ustalona na 17 zł, a ostateczną liczbę akcji oferowanych wyznaczono na 3,25 mln szt. Łączna wartość oferty wyniesie zatem ponad 55 mln zł. Inwestorom indywidualnym przydzielonych zostanie 250 tys. akcji.

 • Premier zapowiada spadek cen usług!

  Premier Donald Tusk zapewnił, że rząd jest zdeterminowany, by podjąć akcję deregulacji zawodów. W ocenie szefa rządu liczba zawodów regulowanych jest w Polsce zbyt duża, co zmniejsza konkurencję wewnątrz kraju.

 • Cena maksymalna, po której przyjmowane będą zapisy na akcje Wittchen w transzy inwestorów indywidualnych, została ustalona na 19 zł.

 • Deloitte: Pracowników warto motywować akcjami

  ...utrzymywania odpowiedniej ilości akcji własnej spółki, a pracownicy zwykle sprzedają akcje w pierwszym możliwym momencie - uważa menedżer w dziale doradztwa podatkowego Deloitte Maja Zabawska. Według Deloitte, wśród możliwych programów akcyjnych najpopularniejsze są opcje na akcje. Pracownik otrzymuje opcję, czyli prawo do objęcia akcji w przyszłości po z góry ustalonej cenie. Najczęściej jest to wartość...

 • Zarząd ATAL S.A. w związku z ofertą publiczną ustalił cenę emisyjną oferowanych akcji na 22 zł. W czwartek 28 maja br. ruszają także zapisy na oferowane papiery. Będą przyjmowane do 2 czerwca br. Zapisy prowadzi Dom Maklerski Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Dom Maklerski PKO Banku Polskiego.

 • Specjaliści: Sprawdź pracodawcę i umowę przed zatrudnieniem za granicą

  Mimo wielu akcji informacyjnych, przypadki wyzyskiwania wyjeżdżających do pracy za granicą i handlu ludźmi nadal zdarzają się bardzo często - alarmują specjaliści, zalecając planującym podjąć pracę w innym kraju staranną analizę umowy i sprawdzenie pracodawcy.

 • Cena maksymalna akcji w ofercie publicznej Wirtualna Polska Holding została ustalona na 37 zł - podała spółka w prospekcie. Spółka oraz główny akcjonariusz zaoferują łącznie 14,8 mln akcji spółki. Z emisji nowych akcji Wirtualna Polska chce pozyskać 80-100 mln zł, które mają trafić na akwizycje oraz częściową spłatę długu.

 • Koszty ubezpieczenia, w porównaniu z ceną zagranicznych wczasów, są naprawdę niewielkie. A jednak bardzo często z niego rezygnujemy. Taka „oszczędność” może się srogo zemścić w razie poważnego wypadku lub choroby.

 • DM BDM obniżył cenę docelową akcji Lotosu do 27,1 zł. DM BDM, w raporcie z 15 lutego, podtrzymał rekomendację "akumuluj" dla Lotosu, obniżając cenę docelową dla akcji spółki do 27,1 zł z 33,5 zł.