• Informacje na temat:

  cena akcji gpw

Artykuły na temat: cena akcji gpw
 • Czy w Polsce prezesom płaci się za wyniki?

  Sezon rocznych sprawozdań finansowych spółek notowanych na GPW rozpoczął się na dobre. Kolejne spółki prezentują swoje osiągnięcia. Za wynikami każdej spółki stoi wielu ludzi, ale odpowiedzialność za nie ponosi już jedna osoba - prezes.

 • Po przeprowadzeniu budowy księgi popytu, ostateczna cena akcji Wittchen oferowanych w ramach publicznej oferty została ustalona na 17 zł, a ostateczną liczbę akcji oferowanych wyznaczono na 3,25 mln szt. Łączna wartość oferty wyniesie zatem ponad 55 mln zł. Inwestorom indywidualnym przydzielonych zostanie 250 tys. akcji.

 • ...kredytobiorców lub osłabienie kursu złotego, wyśrubowały wymogi stawiane zarówno klientom detalicznym, jak i korporacyjnym. Na GPW optymizm nie opuszczał inwestorów przez całą wtorkową sesję(...) zostały one wcześniej uwzględnione w cenach papierów wartościowych. Za granicą drożały akcje spółek z sektora finansowego, ponieważ duże amerykańskie banki, aby pozbyć się ograniczeń narzuconych...

 • Kurs akcji Uniwheels wzrósł w debiucie na GPW o 8,95 proc.

  Kurs akcji spółki Uniwheels wzrósł o prawie 9 proc. do 114,4 zł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na warszawskiej giełdzie. Uniwheels to 475. firma notowana na GPW (52. zagraniczna). Jej debiut był 8. w bieżącym roku na rynku głównym.

 • Walne Zgromadzenie Skystone Capital SA zadecydowało o emisjach nowych akcji spółki. Dzięki emisjom akcji serii B i C do firmy może wpłynąć do 28,8 mln zł, natomiast seria D zostanie skierowana do akcjonariuszy spółki MDI, w zamian za 100 proc. jej akcji. W efekcie MDI będzie mogła wejść na główny parkiet GPW w Warszawie, poprzez odwrotne przejęcie.

 • Kurs akcji biotechnologicznej spółki NanoGroup wzrósł w debiucie na GPW o 5,26 proc. do 5 zł.

 • Zarząd ATAL S.A. w związku z ofertą publiczną ustalił cenę emisyjną oferowanych akcji na 22 zł. W czwartek 28 maja br. ruszają także zapisy na oferowane papiery. Będą przyjmowane do 2 czerwca br. Zapisy prowadzi Dom Maklerski Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Dom Maklerski PKO Banku Polskiego.

 • Michał Sołowow wycofuje Synthos z GPW

  FTF Galleon wezwał do sprzedaży 497 mln akcji Synthosu po 4,78 zł za sztukę. Akcje, które zamierza nabyć FTF Galleon reprezentują 37,54 proc. liczby głosów na WZ Synthosu. Po przeprowadzeniu wezwania, wzywający zamierza osiągnąć 100-proc. udział w akcjonariacie spółki i wycofać ją z GPW. Rozpoczęcie przyjmowania zapisów na akcje to 17 listopada. Zakończenie przyjmowania zapisów to 18 grudnia

 • Cena maksymalna akcji w ofercie publicznej Wirtualna Polska Holding została ustalona na 37 zł - podała spółka w prospekcie. Spółka oraz główny akcjonariusz zaoferują łącznie 14,8 mln akcji spółki. Z emisji nowych akcji Wirtualna Polska chce pozyskać 80-100 mln zł, które mają trafić na akwizycje oraz częściową spłatę długu.

 • Na GPW wyraźne spadki indeksów, kurs Lotosu zniżkował o 5,7 proc.

  Warszawskie indeksy zakończyły wtorkowe notowania na wyraźnych minusach. Wśród blue chipów aż 5,7 proc. na wartości straciły akcje Lotosu, a ponad 4-proc. stratę zanotowały akcje JSW. Jedynie PKN Orlen, PZU, Tauron i LPP oparły się niekorzystnej tendencji.