• Informacje na temat:

  cena akcji jsw sa

Artykuły na temat: cena akcji jsw sa
 • Zarząd JSW ogłosił pakiet pracowniczy dla załogi

  ...5-letnia gwarancja zatrudnienia, akcje dla wszystkich pracowników firmy i grupy kapitałowej, zachowanie przez skarb powyżej 50 proc. akcji spółki...

 • W tym roku z JSW odejdzie 1700, a w przyszłym prawie 1200 pracowników

  Zdaniem analityków BESI, JSW ma bardzo poważne problemy finansowe. Jak podała spółka, w tym roku zatrudnienie w JSW zmniejszy się o 1700, a w przyszłym roku o 1200 osób - podała JSW w komunikacie prasowym. Odejścia wynikać będą z przyczyn naturalnych, czyli emerytur i rent.

 • Strajki na bogato. Związkowcy to krezusi

  ...polskiego prawa - utrzymywać musi spółka, w której działają. We wspomnianej już JSW na pełnych etatach jest obecnie aż 103 liderów związkowych. Jak wynika z danych firmy, staż związkowy większości z nich przekracza 15 lat. A to oznacza, że ludzie ci nie byliby najpewniej w stanie wrócić do zawodu, jaki wcześniej uprawiali. Zresztą co czwarty ze związkowych działaczy w JSW dożył już wieku, w którym...

 • JSW potrzebuje 500 mln zł dokapitalizowania

  Ministerstwo Energii planuje, by JSW została dokapitalizowana kwotą 500 mln zł - poinformował PAP wiceminister Grzegorz Tobiszowski. Strata spółki za ten rok będzie mniejsza niż zakładano. Tymczasem, należąca do JSW kopalnia Krupiński ma trafić do Spółki Restrukturyzacji Kopalń - mimo sprzeciwu związków.

 • Związki z Kompanii Węglowej wejdą w spór zbiorowy z pracodawcą

  ...rzeczywistego dialogu z pracownikami na temat restrukturyzacji firmy, to są przygotowani na rozpoczęcie akcji protestacyjnych.  Kompania Węglowa to największa górnicza firma w Europie. Zatrudnia ok. 57 tys(...) przedstawiciele Kompanii przekazali podczas piątkowej konferencji w Katowicach, poświęconej górnictwu węgla kamiennego. Umowa z firmą, która przeprowadzi wycenę, ma być podpisana w najbliższym czasie. Wycena...

 • Po dłuższym okresie spadków w trzecim kwartale tego roku ceny węgla uzyskiwane przez JSW wzrosły, co przełożyło się na osiągnięcie wyższych o 12% przychodów ze sprzedaży w porównaniu do II kwartału.

 • Spółka Energetyczna "Jastrzębie" z grupy JSW zawarła z PGNiG Termika umowę sprzedaży 100 proc. akcji Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej za 190,4 mln zł - podała JSW w komunikacie. PGNiG Termika złożyła też JSW warunkową ofertę wiążącą dotyczącą nabycia akcji SEJ.

 • Analitycy Haitong podwyższyli rekomendację dla akcji JSW do "kupuj" z "neutralnie", podnosząc jednocześnie cenę docelową do 32,28 zł z 12,99 zł wcześniej.

 • Analitycy DM BDM w raporcie z 6 czerwca podwyższyli rekomendację dla JSW do "kupuj" z "redukuj", podwyższają cenę docelową akcji spółki do 102 zł z 90,8 zł. W dniu wydania raportu kurs akcji JSW wyniósł 86,66 zł.

 • Analitycy Haitong Bank podtrzymują KUPUJ dla JSW, ale redukują cenę docelową akcji do 102,6 PLN (ze 114,27 PLN), co daje 32-procentowy potencjał wzrostowy. Autorem raportu jest Krzysztof Kozieł.