• Informacje na temat:

  cena akcji pgnig 2010

Artykuły na temat: cena akcji pgnig 2010
 • MG podtrzymuje prognozę wzrostu produkcji w czerwcu o ok. 11,5 proc. rok do roku

  ...średnio o 4,1 proc. Produkcja przemysłowa w maju wzrosła o 14,0 proc. rok do roku, po wzroście o 9,7 proc. rdr w kwietniu 2010 roku, a w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosła o 2,0 proc(...) możliwości - powiedział pytany o przewidywania analityków spodziewających się podwyżki właśnie w końcu 2010 roku. Poniżej poszczególne składniki wskaźnika inflacji w czerwcu i maju w ujęciu rocznym...

 • Odwołano prezesa Orlenu Jacka Krawca

  Dariusz Jacek Krawiec został - zgodnie z przewidywaniami - odwołany wczoraj w nocy przez nowy rząd z prezesury PKN Orlen, największej polskiej firmy paliwowej. Faworytem do objęcia posady był Wojciech Jasiński z PiS i... został nowym szefem płockiego giganta

 • Czarna lista kopalń do zamknięcia. 15 tys. miejsc pracy zagrożonych

  Ministerstwo Energii przyjrzało się kopalniom węgla kamiennego i wytypowało zakłady do zamknięcia - wynika z informacji "DGP". Nie ma jednak pomysłu, jak tę informację przekazać opinii publicznej. Kopalnie, o których mowa, zatrudniają 15 tys. ludzi, a średnia strata na tonie węgla, jaką przyniosły w 2015 r., to 87 zł wobec 27 zł w całej branży - wynika z naszych obliczeń.

 • Wielki konflikt w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

  Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołała wczoraj prezesa Tomasza Gawlika i oddelegowała do czasowego pełnienia tej funkcji Daniela Ozona - podała spółka w komunikacie. Minister energii Krzysztof Tchórzewski poinformował wieczorem w TVP Info, że dymisja związana była z konfliktem w zarządzie.

 • Grupa Tauron kupuje KWK Brzeszcze

  W obecności ministra skarbu Andrzeja Czerwińskiego 19 października spółka celowa z Grupy Tauron oraz Spółka Restrukturyzacji Kopalń podpisały przedwstępną warunkową umowę sprzedaży aktywów KWK Brzeszcze.

 • Zbyt dobrze im szło - przypadki firm na biznesowym wirażu

  Świetne wyniki, pełny portfel zamówień, nadzieje na wzrost zysków... Nagle wielkie problemy - aż po widmo upadłości. Fatum? A może wybujałe ambicje?

 • Analitycy DI BRE, w raporcie z 24 marca, podtrzymali rekomendację "kupuj" dla akcji PGNiG, cena docelowa została wyznaczona na poziomie 4,32 zł.

 • Analitycy DM BZWBK w raporcie z 20 października 2006r. podtrzymali rekomendację Neutralnie dla PGNIG z ceną docelową na poziomie 3,30zł.

 • Analitycy KBC Securities w raporcie z 20 września podwyższyli wycenę akcji PGNiG o 6 proc. do 4,6 zł, podtrzymując rekomendację "kupuj". W dniu wydania raportu za akcje spółki płacono 3,61 zł. W poniedziałek o godz. 11.25 kurs wynosił 3,5 zł.

 • Ekspansja PGNiG w Afryce i Azji

  W ciągu najbliższych czterech lat PGNiG chce zdobyć licencje na poszukiwanie ropy i gazu w Tunezji, Maroku, Kenii i Mongolii. Jeszcze w tym roku nasz gazowy monopolista wystartuje w konkursie na koncesję w Algierii - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".