• Informacje na temat:

  cena akcji pkn orlen

Artykuły na temat: cena akcji pkn orlen
 • ...obligacjach największych banków, takich jak PKO i BZ WBK, czy takich firm jak PKN Orlen, PGNiG, czy PGE nie należy spodziewać się odsetek wyższych niż 3,5-4,5 proc., a więc porównywalnych z oprocentowaniem(...) popularne. Dopiero publiczne emisje obligacji takich firm jak PKN Orlen, Getin Noble Bank czy Kruk, sprawiły, że coraz więcej detalicznych inwestorów interesuje się rynkiem, który rośnie o 30 proc...

 • PKN podaje wyniki, dobry wynik detalu

  EBITDA LIFO PKN Orlen w pierwszym kwartale 2018 roku spadła rdr o 0,4 mld zł i wyniosła 1,893 mld zł. Spadek to głównie efekt ujemnego wpływu makro częściowo ograniczonego wzrostem wolumenów sprzedaży - poinformował PKN Orlen w komunikacie.

 • Szkolenia, bony i inne profity

  ...wykonują - podkreśla Piotr Gajdziński, rzecznik BZ WBK. Potwierdza to Paweł Poręba z PKN Orlen. - Notebooki traktowane są jako wyposażenie miejsca pracy, podobnie jak telefony komórkowe - mówi(...) PKN Orlen. - Podstawa to szkolenia zawodowe, ale jest także dużo różnych wyjazdów i konkursów. Nasi najlepsi sprzedawcy byli ostatnio na Wyspach Zielonego Przylądka - dodaje rzecznik BZ WBK...

 • Połączenie PKN Orlen i Lotosu może oznaczać wyższe marże

  Najwięksi gracze na polskim rynku paliw łączą siły. Przejęcie kontroli nad Lotosem przez PKN Orlen oznacza, że powstanie paliwowy gigant o giełdowej wartości przekraczającej 50 mld złotych. Fuzja może oznaczać szansę na wzmocnienie pozycji kolejnego gracza, bo prawdopodobnie na rynku pojawi się ok. 200 stacji benzynowych na sprzedaż. Dla klientów połączenie Lotosu i Orlenu nie musi oznaczać

 • W raporcie z 25 stycznia Haitong Bank podnosi rekomendację dla PKN Orlen z Neutralnej do KUPUJ oraz cenę docelową akcji spółki o 36 proc., z 62 PLN na 84,6 PLN.

 • Akcjonariusze Unipetrolu zgodzili się na przymusowy wykup akcji przez PKN Orlen

  Akcjonariusze Unipetrolu, wśród których dominujący udział ma PKN Orlen, zgodzili się na walnym zgromadzeniu na przeprowadzenie przez płocki koncern przymusowego wykupu akcji czeskiej firmy (tzw. wyciskania)..

 • Za należący do Skarbu Państwa kontrolny pakiet 53,2 proc. udziałów Grupy Lotos PKN Orlen prawdopodobnie będzie musiał wyłożyć ok. 5,5-6 mld zł. Eksperci nie mają wątpliwości, że płocki koncern nie będzie miał trudności ze zgromadzeniem środków na ten cel.

 • W I kwartale 2016 r. PKN ORLEN wypracował bardzo dobry, porównywalny z analogicznym okresem roku ubiegłego, wynik EBITDA wg LIFO na poziomie 1,9 mld zł. Na wyniki wpływ miały przede wszystkim: niższe koszty zużyć na własne potrzeby energetyczne na skutek niższych cen ropy naftowej i gazu ziemnego oraz osłabienie złotego względem dolara i euro.

 • Rekordowy wynik segmentu detalicznego PKN Orlen

  - PKN Orlen zakończył trzeci kwartał tego roku wynikiem EBITDA LIFO na poziomie 2,4 mld zł. Rekordowy wynik EBITDA LIFO wynoszący 723 mln zł wypracował segment detaliczny, odnotowując wzrost wolumenów sprzedaży o 7 proc. rok do roku i wzrost udziałów na wszystkich rynkach.

 • Haitong Bank wznowił wydawanie rekomendacji dla PKN Orlen od zalecenia KUPUJ z ceną docelową 130,8 zł za akcję.