• Informacje na temat:

  cena akcji pzu

Artykuły na temat: cena akcji pzu
 • Zobacz, jak puchną kieszenie szefów wielkich państwowych firm

  Zeszłoroczne wynagrodzenie prezesa Grupy Lotos było prawie cztery razy wyższe niż to z 2009 r. Zarobki szefa PZU wzrosły w tym czasie ponad pięciokrotnie. Podobnie zwiększyło się także honorarium w zarządzie PKO BP.

 • We wtorek akcjonariusze PZU zadecydują, czy dokonać splitu akcji spółki, czyli ich podziału w stosunku 1:10. Propozycja zarządu spółki zakłada obniżenie wartości nominalnej akcji z 1 zł do 0,10 zł. Akcjonariusze zadecydują także o wypłacie dywidendy.

 • Władze spółek droższe o jedną piątą. Ile w 2017 roku zarobili prezesi banków?

  Piwowara, byłego wiceprezesa Banku Pekao. Stracił on stanowisko po przejęciu kontrolnego pakietu Banku Pekao przez PZU i Polski Fundusz Rozwoju. Jego odprawa wyniosła 2,1 mln zł, a łączne zarobki w ub.r(...) Paribas). Jeśli jednak uwzględnić program motywacyjny, dający menedżerom możliwość kupowania akcji z rabatem - sytuacja ulega zmianie. Latem ubiegłego roku 10 członków zarządu BZ WBK kupiło w ramach...

 • Będzie dodatkowy audyt sprzedaży akcji Ciechu przez PZU - ustalili dziennikarze RMF FM. Nowy zarząd PZU, największego polskiego ubezpieczyciela, sprawdzi działania poprzedników przy sprzedaży części akcji chemicznej spółki Ciech. Jej prywatyzację bada prokuratura.

 • Wkroczyliśmy w erę wywiadu gospodarczego

  ...wyprzedaż akcji po najniższych cenach, które wykupywali podstawieni agenci Rothschilda. Rodzina Rothschilda stworzyła najpotężniejsze konsorcjum finansowe w Anglii, jego bracia założyli banki(...) tyle tkwi w wyszukaniu wiadomości, ale w umiejętności jej oceny. Warto w tym miejscu przytoczyć prezesa PZU Andrzeja Klesyka (Gazeta Wyborcza z 23.04.12), który wywołując burzliwą debatę na temat...

 • PZU podpisał przedwstępną umowę zakupu akcji Alior Banku

  PZU podpisał przedwstępną umowę zakupu 25,25 proc. akcji Alior Banku za 1,63 mld. PZU chce konsolidować sektor bankowy i stworzyć bank, który byłby w piątce największych w Polsce pod względem wielkości aktywów. PZU liczy, że do końca roku kupi akcje kolejnego banku - poinformował prezes PZU.

 • PZU zaktualizuje wkrótce swoją strategię

  Nowe technologie w branży, wzrost cen ubezpieczeń komunikacyjnych, który już się stabilizuje, starzenie się społeczeństwa, dwa banki w grupie - to powody, dla których największy polski ubezpieczyciel PZU zamierza zaktualizować swoją strategię.

 • Po raz pierwszy od 10 lat PZU znacząco zwiększył udział w rynku ubezpieczeń majątkowych. Po pierwszym kwartale 2016 roku ma też największy od 2006 roku udział w rynku ubezpieczeń na życie ze składką okresową.

 • Nie będziemy łączyć Pekao z Aliorem - prezes PZU

  - PZU nie ma w planach dalszych przejęć banków, ale nie wykluczam, że same banki - Alior i Pekao SA - będą rozważały inwestycje w tym sektorze - mówi prezes PZU SA Paweł Surówka. Dodał, że jako Grupa, PZU chce inwestować w technologie i nowe produkty, na których skorzystają klienci.

 • Rano podczas czwartkowej sesji ceny akcji PZU wzrosły o ponad 4,4 proc. - to reakcja na informacje o zakupie akcji Pekao przez PZU i PFR od włoskiego UniCredit. W tym samym czasie akcje Pekao spadły o 1,1 proc.