• Informacje na temat:

  cena akcji pzu 2010

Artykuły na temat: cena akcji pzu 2010
 • Andrzej Jakubiak, szef KNF: Banki mogą nie unieść wszystkich pomysłów polityków

  O tym, że politycy nie powinni przesadzić z przewalutowaniem kredytów frankowych, a PZU ma zielone światło na zakupy banków - mówi szef Komisji Nadzoru Finansowego w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Odwołano prezesa Orlenu Jacka Krawca

  Dariusz Jacek Krawiec został - zgodnie z przewidywaniami - odwołany wczoraj w nocy przez nowy rząd z prezesury PKN Orlen, największej polskiej firmy paliwowej. Faworytem do objęcia posady był Wojciech Jasiński z PiS i... został nowym szefem płockiego giganta

 • Arrivederci, UniCredit

  Zachowawczy styl zarządzania bankiem Pekao pozwolił mu ominąć góry lodowe. Ale spowodował, że wszedł na mieliznę. Włosi z grupy UniCredit byli konserwatywnym właścicielem: nic nie popsuli, ale i nie wykorzystali potencjału banku.

 • JSW: Rezygnacja wiceprezesa Roberta Kozłowskiego

  Jak podała Jastrzębska Spółka Węglowa, Robert Kozłowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji zastępcy prezesa zarządu ds. ekonomicznych spółki. To kolejny członek zarządu tej spółki - po prezesie Edwardzie Szlęku - który ustąpił w ostatnich dniach ze stanowiska.

 • Niezależne Altus TFI SA z sukcesem wznawia emisję certyfikatów subfunduszy: Altus Absolutnej Stopu Zwrotu FIZ, swojego flagowego funduszu. Towarzystwo, które pozyskało ze sprzedaży certyfikatów Altus ASZ FIZ Rynku Polskiego i Altus FIZ Rynków Zagranicznych 41,5 mln zł, w lipcu i sierpniu planuje kolejne ich emisje.

 • Grupa Tauron kupuje KWK Brzeszcze

  W obecności ministra skarbu Andrzeja Czerwińskiego 19 października spółka celowa z Grupy Tauron oraz Spółka Restrukturyzacji Kopalń podpisały przedwstępną warunkową umowę sprzedaży aktywów KWK Brzeszcze.

 • Wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Ruch żyje tylko dzięki kredytom

  Siedem lat restrukturyzacji czołowego kolportera prasy przyniosło ponad 0,5 mld zł strat, wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Firma wciąż funkcjonuje dzięki uprzejmości Alior Banku i niepłaceniu rachunków wydawcom. Są jednak i tacy, którzy na tym korzystają.

 • Analitycy Millennium DM, w raporcie z 15 listopada, podtrzymali rekomendację "neutralnie" dla PZU. Cena docelowa akcji spółki została podwyższona do 378,1 zł z 362,5 zł poprzednio.

 • Zdaniem analityków Trigon , utrzymuje się silna pozycja PZU na rynku, utrzymują się dobre wyniki finansowe oraz szansa na podniesienie poziomu wypłaty dywidendy. Dlatego według naszych szacunków wartość 1 akcji PZU w perspektywie 12 miesięcy sięga 445 zł, dlatego wydajemy rekomendację KUPUJ.

 • MSP sprzeda dodatkowe akcje PZU

  Ministerstwo Skarbu Państwa raczej sprzeda w ofercie PZU dodatkowe 5 proc. akcji - poinformował Aleksander Grad, minister skarbu państwa.