• Informacje na temat:

  cena bilet pkp

Artykuły na temat: cena bilet pkp
 • ...1 Przed kupieniem biletu warto sprawdzić, czy nie przysługuje nam ustawowa zniżka. Mają do niej prawo m.in. uczniowie (37 proc.), studenci do 26. roku...

 • PKP Intercity kusi tanimi biletami

  Koleje kuszą świątecznymi biletami. Na okres świąteczno-noworoczny PKP Intercity poszerzyły pulę najtańszych biletów do stu tysięcy.

 • Niedługo przechodzę na emeryturę. Kończę 65 lat. Czy będę miała jakieś szczególne zniżki na bilety komunikacji miejskiej lub pociągi? Grażyna z Warszawy.

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 • ...: Przewozów Regionalnych, Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Śląskich, Kolei Wielkopolskich. Ważna rok karta kosztuje 59 zł (kolejna: 49 zł). Droższa (150 zł) Karta Seniora PKP Intercity uprawnia do 50-proc(...) walking), zwykle bezpłatne. Placówki kulturalne zwykle oferują seniorom zniżki. Przepisy zobowiązują muzea państwowe do biletów ulgowych dla osób powyżej 65. roku życia, emerytów, rencistów i rencistów...

 • PKP Intercity podnosi ceny Biletu podróżnika. Można go kupić w internecie

  Niespodziewanie, od dzisiaj (22 września) wzrasta cena popularnej oferty promocyjnych PKP Intercity - Biletu podrożnika. Oferta zmienia też nazwę.

 • ..., powinni zaopatrzyć się w Regiokartę Senior wydawaną przez Przewozy Regionalne lub Kartę Seniora wydawaną przez PKP „Intercity”. Regiokarta Senior upra wnia do 15-30 proc. zniżki przy zakupie biletów na(...) społecznej. I dołączyć do niego: dokumentację medyczną oraz zaświadczenie o dochodach (np. ostatni odcinek renty, emerytury). Tańsze bilety, zniżki za przejazdy Kiedy trzeba się liczyć z każdym...

 • Sprzedaż biletów na Pendolino. Brak możliwości zakupu przez internet i w automatach, problemy także w kasach

  W nocy z soboty na niedzielę rozpoczęła się sprzedaż biletów na Pendolino. Biletów nie można było kupić przez internet oraz w automatach biletowych. PKP Intercity potwierdza, że w Szczecinie pojawił się również problem z zakupem biletów w kasach stacjonarnych.

 • Z jakich ulg korzystają mundurowi

  Tanie bilety Próby ograniczenia wydatków socjalnych spowodowały, że obecnie mundurowi nie mogą już korzystać bez żadnych ograniczeń z bezpłatnych przejazdów. Każda ze służb samodzielnie podejmuje(...) podpisana umowa z PKP Intercity SA, zgodnie z którą resort obrony narodowej kupił wspomniane uprawnienie. Prawo do 50 proc. zniżki dotyczy cywili zatrudnionych w tym resorcie oraz mundurowych. Podstawą do...

 • W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się sprzedaż biletów na Pendolino

  - Ruszamy ze sprzedażą biletów na Pendolino w nocy z 15 na 16 listopada - informuje Beata Czemerajda z biura prasowego PKP IC. Przewoźnik dotrzymał zatem obietnicy, iż bilety na Pendolino będą dostępne od połowy listopada.