• Informacje na temat:

  cena biletów pkp tlk

Artykuły na temat: cena biletów pkp tlk
 • ..., znajdziemy je na stronach internetowych przewoźników (www.intercity.pl lub www.przewozyregionalne.pl). Bilet Weekendowy obejmuje przejazdy wszystkimi pociągami EIP, EIC, IC i TLK od godz. 19 w piątek(...) w niedzielę). Bilety można kupić nawet tuż przed odjazdem. Warto też wziąć pod uwagę promocję Bilet Taniomiastowy, który pozwala zaoszczędzić do 36 proc. Oferta dotyczy podróży 2 klasą pociągów TLK lub...

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 • Zacznijmy od biletów kolejowych. Są dwa rodzaje ulg przysługujących seniorom: ulgi ustawowe i ulgi handlowe – oferowane przez samych przewoźników. Zniżka ustawowa daje emerytom i rencistom prawo do dwóch przejazdów pociągiem w ciągu roku z ulgą 37%. Zniżka obowiązuje w drugiej klasie pociągów kategorii TLK (Twoje Linie Kolejowe), IC (InterCity), EIC (Express InterCity...

 • Będą obniżki cen biletów w TLK!

  Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity zapowiedział obniżkę cen biletów w niektórych pociągach TLK. Promocje mają pomóc przewoźnikowi w walce z konkurencją.

 • PKP Intercity podnosi ceny Biletu podróżnika. Można go kupić w internecie

  Niespodziewanie, od dzisiaj (22 września) wzrasta cena popularnej oferty promocyjnych PKP Intercity - Biletu podrożnika. Oferta zmienia też nazwę.

 • Dynamiczny system sprzedaży biletów w PKP Intercity

  Jego brak dawał się we znaki wielu pasażerom. PKP Intercity rozpoczęły wdrażanie tak zwanego dynamicznego systemu sprzedaży biletów. Oznacza to, że cena będzie dostosowana do popularności danego połączenia.

 • Potwierdzone: W 1 klasie Pendolino posiłek w cenie biletu. Ale z podwyżką

  Potwierdziły się informacje "Rynku Kolejowego". Pasażerowie pierwszej klasy pociągów Pendolino otrzymają posiłek w cenie biletu. To nie wszystko - pasażerami zajmie się steward, będą też rozdawane gazety i znany z samolotów pakiet odświeżający. Niestety, cena biletów wzrośnie.

 • W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się sprzedaż biletów na Pendolino

  - Ruszamy ze sprzedażą biletów na Pendolino w nocy z 15 na 16 listopada - informuje Beata Czemerajda z biura prasowego PKP IC. Przewoźnik dotrzymał zatem obietnicy, iż bilety na Pendolino będą dostępne od połowy listopada.

 • PKP Intercity wprowadziły "Bilet Taniomiastowy"

  PKP Intercity wprowadziły obniżki cen w pociągach kat. TLK oraz IC na 13 popularnych trasach. Dzięki temu, np. mieszkańcy Wrocławia podróżujący pociągami TLK do Katowice zapłacą za podróż 29,90 zł a nie jak dotychczas 38,90 zł.

 • Świąteczne podróże z PKP Intercity

  PKP Intercity intensywnie przygotowuje się do obsługi podróżnych w okresie okołoświątecznym. Przewoźnik będzie wzmacniać pociągi dodatkowymi wagonami, a podróżni będą mogli liczyć na pomoc informatorów mobilnych na dworcach.