• Informacje na temat:

  cena brutto

Artykuły na temat: cena brutto
 • Broniarz: W Biedronce zarobki wynoszą 4,7 tys. zł brutto, a pensja nauczyciela stażysty to 2,2 tys.

  ...konkurencję ze strony Lidla, Biedronki czy Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie, które na plakatach proponują 4,7 tys. zł brutto. A pensja nauczyciela stażysty na starcie wynosi 2,2 tys. zł. To(...) poniedziałkowym prezydium ZG ZNP. Planujemy dużą manifestację w Warszawie - 22 września. Przypomnimy Annie Zalewskiej, co złego zrobiła w oświacie. Nastroje są fatalne, a będą jeszcze gorsze, jak nowa ocena...

 • Silvair, producent oprogramowania związanego z tzw. internetem rzeczy, przydzielił 1.184.910 nowych akcji i pozyskał z oferty publicznej 20,1 mln zł brutto - poinformowała spółka w komunikacie.

 • ​Lewiatan: W 2016 r. płaca minimalna powinna wzrosnąć do 1800 zł brutto

  ...- Płaca minimalna w wysokości 1800 zł brutto w przyszłym roku byłaby rozsądnym kompromisem między oczekiwaniami pracowników a możliwościami małych polskich firm - poinformował w przesłanym w czwartek komentarzu ekspert Konfederacji Lewiatan Jeremi Mordasewicz.

 • Torpol podpisał dzisiaj w Oslo kontrakt na modernizację ulic Prinsens Gate i Tollbrugata w ścisłym centrum norweskiej stolicy. Jest to największy w historii polski kontrakt eksportowy na norweskim rynku. Wartość kontraktu wynosi blisko 197 mln norweskich koron (NOK), czyli ok. 100 mln złotych brutto.

 • „Praca na Saksach” dalej w cenie

  Pomimo malejącej skłonności do emigracji zarobkowej, nadal niemal 12% Polaków myśli o podjęciu zagranicznej pracy. Głównym powodem są wyższe wynagrodzenia, które potrafią sięgać nawet 3-krotności płac na rodzimym rynku pracy. Nadal ciekawym kierunkiem pozostają Czechy, które pracownikom płacą na poziomie nawet 5000 zł brutto miesięcznie.

 • Ustawa o cenach prądu przegłosowana

  Sejm uchwalił ustawę obniżającą akcyzę na energię elektryczną, opłatę przejściową oraz ustalającą ceny energii na poziomie z 30 czerwca 2018 r. W nocy z piątku na sobotę ustawę zaakceptował także Senat.

 • Podwyżki dla pielęgniarek nie takie, jakich chciały. "To cena kompromisu"

  ...etat czekać będzie 400 złotych brutto. - Nie możemy wszystkich problemów rozstrzygnąć na górze. Jest równo, bo zagwarantowaliśmy 400 złotych na każdy etat przeliczeniowy. Ale później to jest już(...) cena kompromisu, aby podwyżkami objąć jak największą grupę pielęgniarek i na jak najdłużej - podkreśla. Według szefowej OZZPiP, wyższą wartością jest objęcie podwyżkami pielęgniarek POZ (choć...

 • Raport bieżący nr 71/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Emitenta informuje o zawarciu w dniu dzisiejszym umów sprzedaży...

 • Specjaliści: Czy wciąż w cenie?

  W 2012 roku przeciętne zarobki specjalistów wyniosły 4200 zł brutto – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.

 • Po przeprowadzeniu budowy księgi popytu, ostateczna cena akcji Wittchen oferowanych w ramach publicznej oferty została ustalona na 17 zł, a ostateczną liczbę akcji oferowanych wyznaczono na 3,25 mln szt. Łączna wartość oferty wyniesie zatem ponad 55 mln zł. Inwestorom indywidualnym przydzielonych zostanie 250 tys. akcji.