• Informacje na temat:

  cena brutto netto

Artykuły na temat: cena brutto netto
 • Finansiści w cenie

  Internauci z Mazowsza, poszukujący pracy w działach finansowych i księgowości, oczekują wynagrodzenia średnio o 2000 złotych wyższego niż kandydaci z województwa lubelskiego. W tych działach średnie oczekiwane wynagrodzenie samodzielnego specjalisty to 4230 złotych brutto - wynika z analizy przygotowanej przez portal Pracuj.pl.

 • Silvair, producent oprogramowania związanego z tzw. internetem rzeczy, przydzielił 1.184.910 nowych akcji i pozyskał z oferty publicznej 20,1 mln zł brutto - poinformowała spółka w komunikacie.

 • Informatyk - zawód w cenie

  ...o Inżynierach, średnie wynagrodzenie osób zatrudnionych w IT wynosiło w lutym br. 5107 zł brutto, a co drugi informatyk zarabiał niespełna 4,6 tys. zł. Dobrze radzą sobie również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, zarabiający często ponad 5 tys. zł miesięcznie. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile trafia do ZUS, NFZ i US Jeszcze większe pieniądze czekają na kierowników, wysoko...

 • Torpol podpisał dzisiaj w Oslo kontrakt na modernizację ulic Prinsens Gate i Tollbrugata w ścisłym centrum norweskiej stolicy. Jest to największy w historii polski kontrakt eksportowy na norweskim rynku. Wartość kontraktu wynosi blisko 197 mln norweskich koron (NOK), czyli ok. 100 mln złotych brutto.

 • Zarobki we wszystkich sektorach poszły w górę

  Średnie wynagrodzenie oferowane specjalistom i menedżerom sięga 12 tys. zł brutto. Jak wynika z najnowszej edycji Raportu Płacowego Antal - zarobki rosną już we wszystkich branżach. To pierwsza taka sytuacja w historii badania, które jest realizowane od 2011 roku.

 • Po przeprowadzeniu budowy księgi popytu, ostateczna cena akcji Wittchen oferowanych w ramach publicznej oferty została ustalona na 17 zł, a ostateczną liczbę akcji oferowanych wyznaczono na 3,25 mln szt. Łączna wartość oferty wyniesie zatem ponad 55 mln zł. Inwestorom indywidualnym przydzielonych zostanie 250 tys. akcji.

 • ​44-tysięczna armia cywilnych pracowników wojska chce 600 złotych podwyżki

  Związki zawodowe zrzeszające cywilnych pracowników wojska domagają się podwyżek - 600 zł brutto i w kolejnych latach po 300 zł - do 2020 r. W związku z brakiem efektów rozmów z MON w tej sprawie zapowiadają protest, do którego może dojść jeszcze przed wyborami.

 • Cena maksymalna akcji oferowanych w publicznej ofercie BRASTER S.A., producenta innowacyjnego systemu domowej profilaktyki raka piersi, wyniesie 16,50 zł. Oznacza to, że wartość całej oferty może sięgnąć do 49,5 mln zł brutto.

 • Pensje budowlańców w Polsce i za granicą - czy nadal opłaca się wyjechać?

  W ciągu ostatnich lat w branży budowlanej odnotowuje się znaczny rozkwit. Buduje się coraz więcej, a z roku na rok Główny Urząd Nadzoru Budowlanego wydaje coraz więcej pozwoleń na budowę. Mimo tego ceny usług budowlanych rosną o 10-15 proc. rocznie. Przyczyny tego stanu upatruje się nie tylko w rosnących cenach materiałów budowlanych, lecz także w stale rosnących płacach pracowników.

 • Dekpol S.A., prowadzący ofertę publiczną akcji, opublikował prognozę finansową na bieżący rok. Zgodnie z audytowanymi danymi firma budowlana w 2014 r. uzyska 239 mln zł przychodów oraz 20,7 mln zł zysku netto. Oznacza to wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem odpowiednio o 22,9% i 16,6%.