• Informacje na temat:

  cena domu do remontu w londynie

Artykuły na temat: cena domu do remontu w londynie
 • Usługi remontowe w cenie

  ...remontu domu. Wiele się o nich mówi, ale trudno zdobyć na nich jakieś namiary. Zareklamuj swoje usługi Rozpoczynając pracę w tej branży musisz się najpierw dobrze rozreklamować. Nie wystarczą ogłoszenia(...) z oczekiwaniami klientów i zorientować w cenach usług. Osoby, które zdobywały doświadczenie na wielkich budowach będą mieć z tym większy kłopot. - Ktoś, kto naprawdę zna się na robocie, nie boi się wyzwań...

 • Wielka Brytania: Szukamy dachu nad głową

  .... Wynajęcie taniej "dwójki" w Londynie za 90-100 funtów oznacza zamieszkanie w lokalu o niskim standardzie, często nieumeblowanym i nadającym się do remontu. W zależności od dzielnicy i standardu mieszkania(...) zniszczeniami. Właściciel zwraca go w momencie wyprowadzki, o której jesteśmy zobowiązani zawiadomić z tygodniowym wyprzedzeniem. Drogi Londyn, tańsza prowincja Ceny pokoi w Londynie są bardzo zróżnicowane...

 • Kawalerka w Warszawie za jeden metr domu w Monako

  W stolicy Mołdawii czy Macedonii za 120-metrowy apartament w centrum stolicy trzeba zapłacić równowartość ponad 500 tys. zł złotych. W Monako taki budżet wystarczyłby na zakup zaledwie trzech metrów lokalu o wysokim standardzie. Warszawa pod względem kosztu zakupu ekskluzywnego mieszkania znajduje się dopiero na 19. miejscu w Europie, z ceną metra na poziomie 15 tys. zł. W ciągu roku stolica Polski spadła w rankingu o trzy pozycje - pozornie jest więc taniej.

 • Ceny ropy na szczycie

  Rekord ceny ropy Brent w Londynie - kosztowała 67,75 USD. W porównaniu z piątkowym zamknięciem cena wzrosła o 2,8 proc. Czy przekłada się to na kursy polskich spółek?

 • Top 10 najmniejszych mieszkań w Polsce

  Kawalerka za niecałe 29 tys. zł? Tak, o ile wymaga gruntownego remontu i ma zaledwie kilkanaście metrów. W Polsce najmniejsze kawalerki dostępne są na rynku wtórnym, bo nowo budowane muszą mieć przynajmniej 25 metrów. Co ciekawe, w Londynie najmniejsze mieszkanie ma zaledwie 8 metrów, a wycenione jest na prawie 90 tys. funtów, czyli równowartość prawie 460 tys. zł.

 • Mieszkania w Polsce wśród najdroższych w Europie

  Ceny mieszkań są w Polsce o kilkanaście procent niższe niż przed trzema laty, kiedy zaczynał się kryzys. W tym samym okresie przecena w Irlandii była trzykrotnie wyższa, ceny spadły w większości krajów, ale nie wszędzie - w Wiedniu mieszkania zdrożały o blisko jedną czwartą. Grecja też jakby ignoruje swój kryzys - spadków cen dziś nie widać.

 • Jak Euro 2012 zmieniło polską rzeczywistość?

  Gdyby nie mistrzostwa, pewnie długo czekalibyśmy na przyspieszenie budowy dróg, raczej nie znalazłyby się pieniądze na odnowienie albo postawienie od podstaw kilkudziesięciu dworców kolejowych, pewnie dalej warszawiacy zaopatrywaliby się w tanie towary u wschodnich handlarzy na największym bazarze Europy, na miejscu którego dziś bryluje stadion narodowy, a z małych lokalnych lotnisk latałoby z pewnością mniej samolotów.