• Informacje na temat:

  cena działek rolnych małopolska

Artykuły na temat: cena działek rolnych małopolska
 • Własna działka nad morzem? Sprawdzamy, za ile taka przyjemność

  Początek lata sprzyja rozważaniom na temat wypoczynku na własnym kawałku ziemi w uroczym miejscu, choćby na bałtyckim wybrzeżu. Ile taka przyjemność kosztuje, jeśli chcielibyśmy zainwestować w grunt w nadmorskiej miejscowości? Sprawdziliśmy to.

 • Krakowskie Stare Miasto na celowniku inwestorów

  Jak wynika z najnowszego raportu Metrohouse i Expandera, w stolicy Małopolski aktywnie działają inwestorzy poszukujący mieszkań zlokalizowanych na terenie Starego Miasta. Nie odstrasza ich nawet cena znacznie wybiegająca przeciętny koszt krakowskich nieruchomości. Osoby, które przy okazji zakupu mieszkania planują zaciągnąć kredyt hipoteczny i chcą skorzystać z dopłat w marach MdM powinny się

 • Ziemia rolna jest coraz droższa. Hektar gruntów sprzedawanych przez Agencję Nieruchomości Rolnych w pierwszym kwartale tego roku kosztował średnio 24,1 tys. zł, w kilku województwach za 100 arów trzeba było płacić ponad 30 tys. zł.

 • Agencja Nieruchomości Rolnych wystawi na sprzedaż byłe przejście graniczne w Koniecznej, w gminie Uście Gorlickie. Cena wywoławcza jednej z najbardziej atrakcyjnych nieruchomości, których pozbywa się Skarb Państwa na Sądecczyźnie, wynosi 5,343 mln zł informuje "Dziennik Polski".

 • "Efekt EURO" podbija ceny ziemi

  Małopolski rynek nieruchomości ogarnia gorączka Euro 2012. Po boomie mieszkaniowym najbardziej poszukiwanym towarem stały się atrakcyjne grunty.