• Informacje na temat:

  cena dzialki rekreacyjnej

Artykuły na temat: cena dzialki rekreacyjnej
 • Sezon na działki letniskowe czas zacząć

  Jak zwykle długi majowy weekend staje się sygnałem do zainteresowania się rynkiem działek letniskowych. Nie inaczej jest i w tym roku.

 • Działki letniskowe: Jak wybrać najlepszą ofertę?

  W ostatnich latach znów powraca moda na działki letniskowe. O czym należy pamiętać przy poszukiwaniach działki na weekendy za miastem?

 • Działki budowlane i rolne wciąż w cenie

  Choć nowa ustawa o obrocie ziemią znacznie zmieniła sytuację na rynku gruntów rolnych, ceny trzymają takie działki w granicach miast. Chodzi o tereny, które są wyłączone z rygorów ustawowych. W dużych miastach za takie grunty należy płacić po kilkaset złotych za metr kwadratowy.

 • Działki inwestycyjne w górach nadal chętnie wybierane przez Polaków!

  Dlaczego wybieramy nieruchomości ziemskie? Ponieważ wiemy, że są gwarancją bezpieczeństwa i stabilnego zysku. Dlaczego wybieramy działki w górach? Ponieważ chcemy mieć pewność, że każda z planowanych inwestycji nam się powiedzie.

 • Działka nad wodą - sprawdź dokładnie nieruchomość

  Sezon wakacyjny powoli zbliża się ku końcowi. Z pewnością wielu urlopowiczów, którzy wypoczywali "w pięknych okolicznościach przyrody" zapragnie kawałka takiej działki dla siebie. Tereny nad wodą należą do najbardziej popularnych. Własny skrawek ziemi nad jeziorem wydaje się wymarzonym posunięciem, ale - jeśli wybierzemy niewłaściwie - może zamiast radości, przyprawić nam bólu głowy.

 • Jak skutecznie sprzedać działkę?

  Sprzedaż działki bywa nieraz trudniejsza niż sprzedaż mieszkania. Wielomiesięczne czekanie na klienta, negocjacje przerywane w połowie, głuche telefony... Gdy zależy nam na czasie, warto znać techniki skutecznej sprzedaży. Jak szybko znaleźć nabywcę i sprzedać grunt z zyskiem? Podpowiada serwis Homla.pl.

 • Realizacja marzeń o własnym domu zaczyna się od kupienia działki. Jednak nawet kiedy, po obejrzeniu wielu lokalizacji, zostanie wybrana ta jedyna i na pierwszy rzut oka idealna, nie warto działać pochopnie. Dokładne sprawdzenie dokumentacji to nie wszystko, warto zwrócić uwagę na kilka dodatkowych okoliczności, które mogą sprawić, że konkretna działka może okazać się wyjątkowo nietrafioną inwestycją.

 • Kupić, wybudować, zamieszkać

  Własna działka pod budowę domu staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla tych wszystkich, którzy pragną wynieść się poza miasto zaznać spokoju.

 • Gdzie powinniśmy szukać działek pod inwestycję na polskim wybrzeżu? Jakie lokalizacje są obecnie najbardziej atrakcyjne? Jak skutecznie możemy podnieść wartość naszego gruntu? Na co warto zwracać uwagę przy wyborze nadmorskiego terenu inwestycyjnego i jak znaleźć te naprawdę wartościowe nieruchomości rekreacyjne?

 • Jak zostać działkowcem?

  Weekend majowy mamy już za nami. Pogoda sprzyjała przebywaniu na świeżym powietrzu czy grillowaniu, a przed nami kolejne miesiące (miejmy nadzieję) słonecznych dni. Szczęśliwi Ci, co posiadają choć skrawek zieleni.