• Informacje na temat:

  cena dzialki rekreacyjnej

Artykuły na temat: cena dzialki rekreacyjnej
 • Sezon na działki letniskowe czas zacząć

  Jak zwykle długi majowy weekend staje się sygnałem do zainteresowania się rynkiem działek letniskowych. Nie inaczej jest i w tym roku.

 • Działki letniskowe: Jak wybrać najlepszą ofertę?

  W ostatnich latach znów powraca moda na działki letniskowe. O czym należy pamiętać przy poszukiwaniach działki na weekendy za miastem?

 • Działki budowlane i rolne wciąż w cenie

  Choć nowa ustawa o obrocie ziemią znacznie zmieniła sytuację na rynku gruntów rolnych, ceny trzymają takie działki w granicach miast. Chodzi o tereny, które są wyłączone z rygorów ustawowych. W dużych miastach za takie grunty należy płacić po kilkaset złotych za metr kwadratowy.

 • Działka nad wodą - sprawdź dokładnie nieruchomość

  Sezon wakacyjny powoli zbliża się ku końcowi. Z pewnością wielu urlopowiczów, którzy wypoczywali "w pięknych okolicznościach przyrody" zapragnie kawałka takiej działki dla siebie. Tereny nad wodą należą do najbardziej popularnych. Własny skrawek ziemi nad jeziorem wydaje się wymarzonym posunięciem, ale - jeśli wybierzemy niewłaściwie - może zamiast radości, przyprawić nam bólu głowy.

 • Realizacja marzeń o własnym domu zaczyna się od kupienia działki. Jednak nawet kiedy, po obejrzeniu wielu lokalizacji, zostanie wybrana ta jedyna i na pierwszy rzut oka idealna, nie warto działać pochopnie. Dokładne sprawdzenie dokumentacji to nie wszystko, warto zwrócić uwagę na kilka dodatkowych okoliczności, które mogą sprawić, że konkretna działka może okazać się wyjątkowo nietrafioną inwestycją.

 • Kupić, wybudować, zamieszkać

  Własna działka pod budowę domu staje się coraz bardziej atrakcyjną opcją dla tych wszystkich, którzy pragną wynieść się poza miasto zaznać spokoju.

 • Jak zostać działkowcem?

  Weekend majowy mamy już za nami. Pogoda sprzyjała przebywaniu na świeżym powietrzu czy grillowaniu, a przed nami kolejne miesiące (miejmy nadzieję) słonecznych dni. Szczęśliwi Ci, co posiadają choć skrawek zieleni.

 • Dom dla wędkarza

  Któż z nas nie marzy o własnym domu z widokiem na wodę, na las i na pustą od cywilizacji przestrzeń? Marzenia te stają się jeszcze bardziej wyraziste, jeśli oprócz upragnionej ciszy i spokoju wiążą się z naszym hobby np. łowieniem ryb. Poniżej zamieszczamy przykładowe oferty sprzedaży domów jednorodzinnych położonych na działce z prywatnym dostępem do sztucznych zbiorników wodnych.

 • Nasza ziemia czeka na inwestorów!

  Agencja Nieruchomości Rolnych chce sprzedać 1,7 tys. ha gruntów inwestycyjnych, które znajdują się na terenach specjalnych stref ekonomicznych (SSE). Największe powierzchnie czekają na inwestorów w woj. dolnośląskim (800 ha), zachodniopomorskim i opolskim (po około 300 ha). Na kupionych od ANR działkach powstało m.in. centrum logistyczne Amazona we Wrocławiu i budowana jest fabryka Volkswagena pod Wrześnią.

 • Agencja Nieruchomości Rolnych ma w zasobach grunty inwestycyjne na ponad 50 lat. W ciągu trzech kwartałów 2014 r. sprzedała ponad 1150 ha

  W zasobach Agencji Nieruchomości Rolnych znajduje się jeszcze 100 tys. ha gruntów inwestycyjnych. To zasoby zaspokajające popyt na kilkadziesiąt lat, bowiem rocznie Agencja znajduje kupców na ok. 1 tys. ha. W 2013 roku nabywców znalazło 1175 ha gruntów nierolnych. Ze sprzedaży Agencja uzyskała dotychczas ponad 200 mln zł.