• Informacje na temat:

  cena euro kantor

Artykuły na temat: cena euro kantor
 • Kupowanie w polskim kantorze egipskich funtów lub bułgarskich lewów zupełnie się nie opłaca.

 • Polak i jego finanse cz. 5.: Wymieniaj pieniądze z głową

  Gdzie wymieniać walutę, by zaoszczędzić? Do wyboru dostępne są dzisiaj kantory tradycyjne, internetowe i oferta banków. Która z nich będzie najbardziej atrakcyjna?

 • ..., z którego spłacamy kredyt. Wymienione w kantorze internetowym pieniądze (euro albo franki) znajdą się na naszym koncie walutowym najpóźniej następnego dnia.(...) obowiązującego. Przy franku czy euro różnica ta może wynosić nawet 20-30 groszy. Oznacza to, że przy przeciętnym kredycie, którego rata wynosi około 300 euro lub 300 franków miesięcznie w ciągu miesiąca...

 • Na co uważać, kupując walutę w kantorze

  Do początku wakacji zostało już tylko kilka dni. Osoby, które zamierzają spędzić urlop za granicą już niedługo odwiedzą kantory walutowe. Expander podpowiada cztery proste kroki, dzięki którym nie damy się oszukać przy wyminie walut i uzyskamy atrakcyjny kurs przewalutowania.

 • Nie wolno wyjeżdżać na wycieczkę zagraniczną bez gotówki w kieszeni. W wielu miejscach, nawet uznających karty płatnicze, za drobne zakupy trzeba zapłacić gotówką i to najlepiej w lokalnej walucie. Są wprawdzie miejsca, gdzie sprzedawcy chętnie przyjmą złotówki lub euro, ale zastosowany kurs może być niekorzystny. Lepiej zatem wymienić pieniądze w kantorze i płacić miejscową...

 • Wymiana waluty w internecie - czy to się opłaca?

  Rynek wymiany walutowej w Polsce jest coraz bardziej konkurencyjny. Korzystają na tym zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, którzy nie muszą już wymieniać waluty wyłącznie w bankach i kantorach stacjonarnych. Teraz mogą brać pod uwagę także coraz popularniejsze e-kantory.

 • ...wprawdzie miejsca, gdzie sprzedawcy chętnie przyjmą złotówki lub euro, ale zastosowany kurs może być dalece niekorzystny i sprawi, że zapłacimy o wiele więcej. Lepiej zatem wymienić pieniądze w kantorze i płacić miejscową walutą. Gotówka ma jedną wadę – w razie kradzieży tracimy środki do życia. Można więc zabrać czeki podróżne. Mają tę zaletę, że w razie ewentualnej kradzieży nie tracimy...

 • Alior Bank nawiązał współpracę z największym bankiem na Ukrainie - PrivatBankiem. Korzystając z nowych możliwości, Kantor Walutowy Alior Banku przygotował specjalną ofertę dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce, udostępniając im darmowe przelewy w euro do PrivatBanku. W ramach promocji klienci mogą skorzystać także ze spreadu niższego o 30 proc.

 • Walutę na wakacje najlepiej kupować w kwietniu

  Lubisz mieć w portfelu lokalną walutę podczas zagranicznych wojaży? Negocjacje w kantorze i porównywanie kursów to najlepszy sposób na oszczędności. Wyczekiwanie na najlepszy kurs może bowiem przynieść skutek odwrotny do zamierzonego, choć ostania dekada pokazuje, że najlepszy interes zrobili ci, którzy złotówki wymieniali w kwietniu i sierpniu - wynika z wyliczeń Open Finance.

 • Wraz ze spadkiem cen ropy naftowej spada rubel

  Rubel traci coraz bardziej na wartości, Bank Centralny Federacji Rosyjskiej nie chce go dalej wspierać. Zależność Rosji od eksportu energii dawno nie była tak widoczna, jak dziś.