• Informacje na temat:

  cena gazu samochodowego

Artykuły na temat: cena gazu samochodowego
 • Antoniszyn-Klik: Będziemy mogli kupować gaz z USA, rozmawiamy o warunkach

  Jest możliwość zakupu gazu z USA; teraz pojawia się kwestia opłacalności, zaproponowania nam najlepszych warunków i znalezienia w Polsce odbiorców, którzy by gaz w ustalonych ilościach nabyli - mówi w rozmowie z PAP wiceminister gospodarki Ilona Antoniszyn-Klik.

 • Paliwa: Powstanie 200 stacji LNG i CNG

  PGNiG prowadzi rozmowy z PKN Orlen i Lotosem na temat wspólnego uruchamiania instalacji ładowania gazem LNG/CNG przy autostradach i drogach ekspresowych - zapowiedział PAP Maciej Woźniak, wiceprezes PGNiG. Na nasz atrakcyjny rynek wejdzie też Gazprom ze swoimi stacjami.

 • Gazoport: Pierwszy statek ze skroplonym gazem ziemnym (Al Nuaman) wpłynął do terminalu LNG w Świnoujściu

  Pierwszy statek ze skroplonym gazem ziemnym wpłynął dziś do terminalu LNG w Świnoujściu. Gigantyczna jednostka, metanowiec Al Nuaman dostarczył surowiec przeznaczony do schłodzenia i rozruchu instalacji - ok. 210 tys. m sześc. LNG. Al Nuaman to jednostka typu Q-flex - jeden z największych statków tego typu na świecie o długości 315 m i jeden z największych, jakie kiedykolwiek zawinęły do Świnoujścia.

 • Nowe mieszkanie w cenie domu

  Cena nowego mieszkania jest często podobna do ceny zakupu gruntu i budowy domu jednorodzinnego. Średnie koszty eksploatacji mogą również być podobne. Dlatego coraz więcej klientów zastanawia się czy lepiej zainwestować w lokum na osiedlu czy w podobnej cenie - dom z ogrodem. Podpowiadamy, kiedy warto kupić mieszkanie, a kiedy dom i jakie koszty dodatkowe należy uwzględnić.

 • Szwajcarskie śledztwo ws. manipulacji cenami metali szlachetnych

  Ciekawe wiadomości napływają na rynek metali szlachetnych ze Szwajcarii. Tamtejszy regulator WEKO ogłosił otwarcie śledztwa w sprawie manipulacji cenami metali szlachetnych przez kilka dużych banków. Pod lupą tej instytucji znajdą się UBS, Julius Baer, Deutsche Bank, HSBC, Barclays, Morgan Stanley oraz Mitsui.

 • Trump ogłasza "nową fazę" w relacjach z UE

  Prezydent USA Donald Trump, po spotkaniu z szefem Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem, ogłosił, że relacje USA i UE wkraczają w "nową fazę" i zapowiedział podjęcie negocjacji handlowych. Waszyngton wstrzyma się z kolejnymi taryfami na czas rozmów, obie strony będą pracować nad znoszeniem barier w handlu międzynarodowym. Unia zgodziła się na zwiększenie importu amerykańskiej soi i obniżenie taryf w sektorze przemysłowym.

 • 12 zasad oszczędnego kierowcy

  Koszty związane z posiadaniem i użytkowaniem samochodu można zmniejszyć. To nie jest trudne.

 • Rosja sama chciała. Teraz zbiera straszne żniwo

  Gospodarka rosyjska w I kwartale 2015 r. skurczyła się o 1,9 proc. rok do roku m.in. z powodu niskich cen ropy naftowej oraz gazu i sankcji demokratycznego świata zastosowanych w odpowiedzi na agresję Rosji na Ukrainę.

 • ME skierowało do konsultacji projekt w sprawie oznakowania stacji ładowania

  Ministerstwo Energii skierowało do uzgodnień międzyresortowych i konsultacji publicznych projekt rozporządzenia w sprawie oznakowania miejsc ładowania lub tankowania pojazdu samochodowego oraz formułowania i udostępniania informacji o możliwości ładowania lub tankowania pojazdu samochodowego paliwem alternatywnym wraz z uzasadnieniem oraz oceną skutków regulacji.

 • Coraz lepsze perspektywy przed LNG w Polsce

  Dobre perspektywy rozwoju rynku skroplonego gazu ziemnego. Sprzyja mu nie tylko rosnąca konsumpcja błękitnego surowca w Polsce, lecz także coraz większe wykorzystanie LNG jako paliwa w transporcie drogowym i morskim. Dużą rolę w pobudzaniu tego rynku będzie mieć terminal w Świnoujściu.