• Informacje na temat:

  cena gazu za m3 pgnig

Artykuły na temat: cena gazu za m3 pgnig
 • Co zrobić, by mniej zapłacić za gaz

  Nowe taryfy zostaną uwzględnione dopiero w nowym okresie rozliczeniowym. To nie znaczy, że przepłacimy. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego PGNiG sprawdzi rzeczywiste zużycie gazu. Na jego(...). Wówczas PGNiG niezwłocznie skoryguje prognozowane faktury, wyliczając opłaty na podstawie nowej, niższej ceny gazu.

 • PGNiG rozmawia z Gazpromem o cenach gazu

  PGNiG rozmawia z Gazpromem na temat renegocjacji kontraktu jamalskiego. Zdaniem ekspertów szanse na sukces tych rozmów są nikłe. Do maja br. firmy mają czas na dogadanie się. Zdaniem analityków rynku gazu, spór trafi do arbitrażu.

 • ...). Jednak cena samego prądu i jego dostarczania to nie cała kwota, którą zobaczymy na fakturze. Dodatkowo od nowego roku wzrasta wysokość tzw. opłaty przejściowej, która wynika z kosztów likwidacji(...). Droższe gotowanie Nieco inaczej jest z opłatami za gaz. Do tej pory Urząd Regulacji Energetyki nie zatwierdził nowych taryf spółki PGNiG, która jest dystrybutorem „błękitnego paliwa” do gospodarstw...

 • W przyszłym roku gaz będzie tańszy

  Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził nowe taryfy sprzedaży gazu dla PGNiG i PGNiG Obrót Detaliczny. Gaz będzie tańszy.

 • MG podtrzymuje prognozę wzrostu produkcji w czerwcu o ok. 11,5 proc. rok do roku

  ...w poprzednim miesiącu. Wzrost cen m/m odnotowano także w przypadku cen gazu (podwyżki cen przez PGNiG) oraz paliw (wpływ słabszego złotego), choć te ostatnie były mniejsze niż w maju. W przypadku...

 • Tańszy gaz z PGNiG dla dużych odbiorców - prezes URE zatwierdził nową taryfę

  Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził taryfę PGNiG dla dużych odbiorców przemysłowych - podał URE w komunikacie. Średnia cena gazu wysokometanowego została obniżona o 6,7 proc., natomiast gazu zaazotowanego o 6,8 proc.

 • Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

  Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG w komunikacie. PGNiG ocenia, że wniosek jest niezasadny.

 • Wzrosną nasze rachunki za gaz

  URE zatwierdził nową taryfę PGNiG Obrót Detaliczny, cena gazu wzrośnie o 5,9 proc. - podał URE.

 • Rachunki za gaz w górę. PGNiG: Nie mieliśmy wyjścia

  Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził 5,9-proc. wzrostu ceny dla klientów PGNiG Obrót Detaliczny. Uzasadnienie - surowce na świecie drożeją.

 • PGNiG musi przygotować się na trudne czasy

  PGNiG musi przygotować się na ciężkie czasy, gdyż liberalizacja rynku gazu wiąże się z utratą przez dotychczasowego monopolistę stanu posiadania i dotychczasowej pozycji.