• Informacje na temat:

  cena jednostki pkp

Artykuły na temat: cena jednostki pkp
 • ...obecnej wartości! « Ma Pan prawo do wykupienia takiego mieszkania, jeśli jest Pan (lub był) pracownikiem jednej ze spółek utworzonych z zakładów lub jednostek organizacyjnych wydzielonych z PKP po 1 lipca 1991 r. albo pracownikiem przedsiębiorstwa państwowego czy innej jednostki, które wykonywały (lub wciąż wykonują) zadania na rzecz PKP. « Oczywiście, może Pan sam wystąpić do PKP z wnioskiem o wykup...

 • PKP złożyła w sądzie wniosek o stwierdzenie nieważności prywatyzacji PKP Energetyka

  - PKP złożyła w sądzie wniosek o stwierdzenie nieważności prywatyzacji PKP Energetyka - poinformował prezes PKP Mirosław Pawłowski. Szef resortu infrastruktury Andrzej Adamczyk mówi, że według zespołu, który analizował sprzedaż spółki, była ona niezgodna z prawem.

 • Z jakich ulg korzystają mundurowi

  ...podpisana umowa z PKP Intercity SA, zgodnie z którą resort obrony narodowej kupił wspomniane uprawnienie. Prawo do 50 proc. zniżki dotyczy cywili zatrudnionych w tym resorcie oraz mundurowych. Podstawą do(...) komendy. Przysługuje ono raz w roku. Trasa podróży finansowanej z budżetowych środków danej jednostki obejmuje przejazd do wybranej przez siebie miejscowości w kraju i z powrotem, trasą o bezpośrednim...

 • PKP Intercity - pociągi zmienią nazwy

  Właśnie skończyło się głosowanie na nowe nazwy pociągów PKP Intercity. Przewoźnik szuka nowych nazw dla dziesięciu połączeń. Propozycje znalazły się na stronie internetowej firmy.

 • Strata netto PKP Cargo przypadająca akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2015 r. wyniosła 189,1 mln zł. W całym roku spółka miała 31,6 mln zł zysku wobec blisko 76 mln zł zysku rok wcześniej.

 • Transport: Woja przewoźników rozgorzała na dobre

  Przewoźnicy walczą o polski rynek przewozów z PKP Intercity. Firma Polski Bus ogłosiła, że od początku października rozbuduje siatkę połączeń. Zdaniem analityków skorzysta na tym pasażer.

 • Testy pociągu PesaDART

  Pojazdy Szynowe PESA SA zaprezentowały w Żmigrodzie pierwszy z 20 pojazdów typu PesaDART produkowanych dla PKP Intercity. Pociąg jest testowany na specjalnym torze doświadczalnym Instytutu Kolejnictwa. Z pasażerami w pierwszy kurs wyjedzie już w grudniu br.

 • Drogi prąd paraliżuje samorządy. Ceny mogą wzrosnąć nawet o 70 proc.

  Galopujące stawki za energię elektryczną to temat numer jeden w rozmowach na linii rząd - samorząd. Na ostatnim posiedzeniu Komisji Wspólnej lokalni włodarze ostrzegli polityków, że miasta i gminy nie udźwigną tak wielkich podwyżek. W grę wchodzą cięcia w inwestycjach i podwyżki opłat za usługi publiczne. Zwłaszcza za transport, wodę i ścieki.

 • Raport bieżący nr 46/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Netia S.A. (dalej "Netia” lub...

 • - Podchodzimy do składania ofert bardzo selektywnie. Uwzględniamy ryzyka, a także to, czy dysponujemy odpowiednim potencjałem - podkreśla Krzysztof Andrulewicz, prezes Skanska w Polsce, w rozmowie z Tomaszem Elżbieciakiem.