• Informacje na temat:

  cena tata

Artykuły na temat: cena tata
 • ...„Chciałabym kupić kawalerkę. Mam na oku dwie oferty: nową kawalerkę bezpośrednio od dewelopera albo mieszkanie od znajomych. Cena jest porównywalna, a co z podatkiem?”. MARCIN KRASOŃ, HOME(...) dyrektora izby skarbowej. Rodzice chcą podarować mojemu mężowi auto „Mój tata chce oddać mojemu mężowi samochód...

 • Najtańszy samochód świata w tarapatach. Cena stała się jego przekleństwem

  Indyjski producent samochodów, firma Tata Motors może zakończyć produkcję i sprzedaż "najtańszego auta świata", czyli Nano, jeszcze pod koniec tego roku. Projekt umrze wtedy śmiercią naturalną. Jakie są tego przyczyny?

 • Nasz ekspert mecenas Janusz Górski, prawnik z wieloletnią praktyką, współpracuje z kilkoma kancelariami prawnymi. Gmina może sprzedać należące do niej mieszkanie po cenie niższej niż rynkowa (mieszkanie z bonifikatą), jednak osoba, która w taki sposób stanie się właścicielem nieruchomości, jest w pewien sposób ograniczona w jej późniejszym zbyciu...

 • Nie dla fuzji Tata Steel i ThyssenKrupp na rynku stali

  Komisja Europejska zakazała we wtorek utworzenia joint venture przez gigantów sektora stalowego, firmy Tata Steel i ThyssenKrupp. Zdaniem Komisji fuzja firm zmniejszyłoby konkurencję na europejskim rynku i w efekcie zwiększyło ceny różnych rodzajów stali.

 • ..., by dorobić do pensji. Najczęstsze powody przyjmowania dodatkowych zleceń to rosnące koszty utrzymania, chęć życia na przyzwoitym poziomie, spłata kredytów. Jednak, czy cena, którą za to ponosimy, nie(...) moja córka za mną tęskni Julia, 35 lat, uczy angielskiego na dwóch etatach. Od dwóch lat każdy poranek wygląda tak samo – opowiada Julia, wysoka blondynka o energicznych ruchach. – Pobudka...

 • Thyssenkrupp nie podzieli się i szykuje zwolnienia grupowe

  Wielki projekt Guido Kerkhoffa, szefa koncernu Thyssenkrupp, raczej się nie ziści. Władze UE w Brukseli najprawdopodobniej sprzeciwią się zawiązaniu spółki joint ventures z Tata Europe.

 • Protest europejskich hutników przeciw Chińczykom

  Tysiące europejskich hutników, w tym związkowcy z organizacji Unite pracujący w firmach Tata Steel UK i British Steel, protestują dzisiaj w Brukseli przeciw importowi tanich produktów stalowych z Chin.

 • Padł rekord na Aukcji Rzeźby w DESA Unicum w Warszawie

  Na aukcji w DESA Unicum padł nowy rekord ceny sprzedaży rzeźby w Polsce. Rekordowo wysoką cenę - 1 958 000 zł - zapłacił kolekcjoner z Polski za legendarną rzeźbę Aliny Szapocznikow "Ptak" .

 • 1700 ludzi pójdzie na bruk w hucie Redcar w Wielkiej Brytanii

  Po 98 latach stanęła jedna z największych hut w Wielkiej Brytanii - zakład w Redcar (Teesside, północno-wschodnia Anglia, niedaleko Middlesbrough nad rzeką Tees). Pracę traci 1700 z 2200 zatrudnionych.

 • Nim minie rok 2019, Polaków może czekać oglądanie skutków desperackich prób Putina przykrycia ekspansją trudności wewnętrznych wielkiej stacji paliw, jaką jest Rosja. Równie widowiskowo będą wyglądać płonące samochody na ulicach zachodnich metropolii. Wynikające stąd dobre samopoczucie, że inni mają coraz gorzej, niestety może popsuć moment, kiedy i Polska oberwie jakimś rykoszetem.