• Informacje na temat:

  cena tata

Artykuły na temat: cena tata
 • ...„Chciałabym kupić kawalerkę. Mam na oku dwie oferty: nową kawalerkę bezpośrednio od dewelopera albo mieszkanie od znajomych. Cena jest porównywalna, a co z podatkiem?”. MARCIN KRASOŃ, HOME(...) dyrektora izby skarbowej. Rodzice chcą podarować mojemu mężowi auto „Mój tata chce oddać mojemu mężowi samochód...

 • Najtańszy samochód świata w tarapatach. Cena stała się jego przekleństwem

  Indyjski producent samochodów, firma Tata Motors może zakończyć produkcję i sprzedaż "najtańszego auta świata", czyli Nano, jeszcze pod koniec tego roku. Projekt umrze wtedy śmiercią naturalną. Jakie są tego przyczyny?

 • Nasz ekspert mecenas Janusz Górski, prawnik z wieloletnią praktyką, współpracuje z kilkoma kancelariami prawnymi. Gmina może sprzedać należące do niej mieszkanie po cenie niższej niż rynkowa (mieszkanie z bonifikatą), jednak osoba, która w taki sposób stanie się właścicielem nieruchomości, jest w pewien sposób ograniczona w jej późniejszym zbyciu...

 • Protest europejskich hutników przeciw Chińczykom

  Tysiące europejskich hutników, w tym związkowcy z organizacji Unite pracujący w firmach Tata Steel UK i British Steel, protestują dzisiaj w Brukseli przeciw importowi tanich produktów stalowych z Chin.

 • ..., by dorobić do pensji. Najczęstsze powody przyjmowania dodatkowych zleceń to rosnące koszty utrzymania, chęć życia na przyzwoitym poziomie, spłata kredytów. Jednak, czy cena, którą za to ponosimy, nie(...) moja córka za mną tęskni Julia, 35 lat, uczy angielskiego na dwóch etatach. Od dwóch lat każdy poranek wygląda tak samo – opowiada Julia, wysoka blondynka o energicznych ruchach. – Pobudka...

 • Padł rekord na Aukcji Rzeźby w DESA Unicum w Warszawie

  Na aukcji w DESA Unicum padł nowy rekord ceny sprzedaży rzeźby w Polsce. Rekordowo wysoką cenę - 1 958 000 zł - zapłacił kolekcjoner z Polski za legendarną rzeźbę Aliny Szapocznikow "Ptak" .

 • 1700 ludzi pójdzie na bruk w hucie Redcar w Wielkiej Brytanii

  Po 98 latach stanęła jedna z największych hut w Wielkiej Brytanii - zakład w Redcar (Teesside, północno-wschodnia Anglia, niedaleko Middlesbrough nad rzeką Tees). Pracę traci 1700 z 2200 zatrudnionych.

 • Nim minie rok 2019, Polaków może czekać oglądanie skutków desperackich prób Putina przykrycia ekspansją trudności wewnętrznych wielkiej stacji paliw, jaką jest Rosja. Równie widowiskowo będą wyglądać płonące samochody na ulicach zachodnich metropolii. Wynikające stąd dobre samopoczucie, że inni mają coraz gorzej, niestety może popsuć moment, kiedy i Polska oberwie jakimś rykoszetem.

 • Polska przegrała ze Słowacją w walce o nową fabrykę Jaguara Land Rovera. To cios w wizerunek naszego kraju. Słowacja, co najmniej kilkakrotnie przebiła nasze rachunki.

 • Atmosfera przedświątecznego lenistwa wyraźnie odbija swoje piętno na uczestnikach rynku walutowego, którzy na przestrzeni kilku ostatnich sesji wyraźnie zawęzili obserwowaną zmienność. W trakcie wtorkowych notowań uwagę inwestorów skutecznie zwracał amerykański dług, bowiem zyskowności dziesięcioletnich obligacji wystrzeliły o 6,5 pb. do poziomu nienotowanego od końca października (2,4590 proc.).