• Informacje na temat:

  cena złota prognozy

Artykuły na temat: cena złota prognozy
 • Rynki pracy 2012: Gdzie i komu będzie najłatwiej znaleźć pracę w 2012 roku

  ...... Szwajcaria naszego regionu. Z drugiej strony ostatnio Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju obniżyła prognozy dotyczące wzrostu PKB naszych południowych sąsiadów, a Raiffeisen Bank przewiduje(...) z ESD Personalservice Polska. Prognozy gospodarcze są dla Niemiec bardziej optymistyczne niż dla wielu innych europejskich państw. - Zdaniem analityków w 2012 r. naszym zachodnim sąsiadom uda się uniknąć...

 • Wyraźny spadek cen ropy naftowej, który rozpoczął się w ubiegłym roku, doprowadził ceny tego surowca do poziomów niekomfortowych dla wielu firm wydobywających ropę z łupków w Stanach Zjednoczonych.

 • Prognozy Saxo na III kwartał: Globalna panika fiskalna

  W odniesieniu do reszty 2019 roku banki centralne obawiają się o inflację, wyborcy o środowisko i nierówności, a przedsiębiorcy o światowe zakłócenia podaży spowodowane wojną handlową, którą można określić mianem wojny o dominację technologiczną.

 • Cena "czarnego złota" nie może znaleźć dna...

  Ostatnie w tym roku posiedzenie Komitetu Monetarnego przy Rezerwie Federalnej można ocenić jako najważniejsze wydarzenie grudnia - i to nie tylko ze względu na istotę tego posiedzenia, ale również z uwagi na ogromne oczekiwania. Poza tym ceny "czarnego złota" nie mogą znaleźć dna...

 • DM BOŚ: Cena złota spadnie do 1000 dolarów za uncję

  Zdaniem analityków rynków surowcowych, w 2015 roku niewykluczony jest spadek notowań złota do 1000 dolarów za uncję.

 • Perspektywy dla surowców dobre, zwłaszcza dla aluminium i złota - NN IP TFI

  - Perspektywy dla rynku surowcowego na dalszą część 2017 r. są pozytywne - powiedział Koen Straetmans, strateg NN Investment Partners TFI. Jego zdaniem, aluminium i złoto można traktować jako najatrakcyjniejszą klasę surowcowych aktywów inwestycyjnych. Dodał również, że poprawiły się perspektywy dla rynku ropy naftowej.

 • Dolar to klucz do uwolnienia ceny złota

  Ceny metali szlachetnych - złota i srebra - przed posiedzeniem Fed znalazły się w określonych przedziałach. Górna granica ceny złota sięgnęła 1 100 USD za uncję ze względu na kurs dolara. Srebro utrzymuje się na stabilnym poziomie po odbiciu z minimów z połowy listopada.

 • Pierwsza połowa tygodnia na rynkach metali szlachetnych odznacza się zdecydowaną przewagą strony podażowej. Dynamiczny spadek cen złota pociągnął w dół także notowania innych metali szlachetnych, w tym platyny.

 • Odbicie na rynku złota może się utrzymać?

  Ceny złota fizycznego poszły we wrześniu w górę do nowych rocznych maksimów, osiągając podobne poziomy do tych z września 2016 r. Kursy akcji wielu spółek powiązanych ze złotem są jednak znacznie(...) złota.

 • Zwrot na rynku złota z powodu aktywności Trumpa

  Notowania złota zakończyły zwyżki blisko poziomu 1.250/ dolarów za uncję. Silne wzrosty notowań metali szlachetnych zakończone zostały przez aktywność prezydenta Trumpa na Twitterze. Na ceny ropy pozytywny wpływ ma raport IEA oraz wdrażanie przez OPEC postanowień o ograniczeniu produkcji.