• Informacje na temat:

  cena znaczka na list

Artykuły na temat: cena znaczka na list
 • Pani Ewa wysłała do przyjaciółki list polecony z ich zdjęciami z młodości. Przyjaciółka zadzwoniła, że przesyłki nie dostała. Co robić? – zastanawia się pani Ewa.

 • Drogi znaczek dla samorządów. Poczta Polska radykalnie podniosła ceny

  Miasta donoszą, że Poczta Polska radykalnie podniosła im ceny za swoje usługi. Stawki skoczyły nawet o 87 proc. To efekt braku konkurencji na rynku.

 • ...urzędu twierdzą, że opłaty za monity powinny odpowiadać rzeczywistym kosztom wysyłki pisma pocztą (cena koperty, papieru plus cena znaczka za list polecony). Pani Tamara pyta: „Czy mogę składać(...) dają przepisy ustawy z 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji i o Rzeczniku Finansowym. Reklamację można złożyć osobiście w firmie pożyczkowej lub wysyłając ją mailem, albo listem tradycyjnym...

 • Poczta Polska Usługi Cyfrowe- e-listy polecone

  Poczta Polska wprowadza usługę uzupełniającą standardowe wysyłanie listów poleconych o doręczanie tych listów w formie elektronicznej.

 • Koniec kolejek? Czy to już pocztowa rewolucja?

  Dzięki e-usługom samodzielnie zaprojektujemy oraz wydrukujemy znaczek na kopercie i bez wychodzenia z domu zlecimy dostarczenie listu czy wakacyjnej kartki. Polacy coraz częściej korzystają z elektronicznych usług pocztowych. Cieszą się one uznaniem zwłaszcza wśród firm, którym ułatwiają funkcjonowanie i umożliwiają prostą i szybką promocję.

 • InPost: Poczta Polska stosuje dumpingowe ceny w przetargach publicznych

  - Poczta Polska w celu wyeliminowania konkurencji, oferuje w publicznych przetargach ceny nawet 70 proc. niższe niż na rynku komercyjnym, aby wyeliminować konkurencję - mówił w czwartek prezes InPost Rafał Brzoska. Zapowiada też pozwy sądowe. Poczta zarzuca konkurencji czarny PR.

 • Inwestowanie w znaczki pocztowe

  W czasach poczty elektronicznej, facebooka oraz telefonów komórkowych zaczynamy powoli zapominać, jak ważne w naszym życiu były kiedyś znaczki pocztowe. Te małe kawałki papieru zapewniały nam łączność z rodziną, przyjaciółmi, czy odległymi krajami. Dlaczego warto o nich pamiętać?

 • Poczta Polska ogłosiła dziś podwyżkę cen swoich usług. Za wysłanie listu i kartki zapłacimy złotówkę i dziesięć groszy. To o ponad 7 procent więcej niż do tej pory.

 • Poczta Polska zapowiada nowe ceny usług, znaczki i placówki

  Od początku roku Poczta Polska nie będzie miała już monopolu na listy do 50 gramów. Na rynkowe zmiany spółka odpowiada nową strategią, która zakłada nowe ceny usług, znaczki, placówki i rosnące przychody z usług bankowych i ubezpieczeniowych.

 • Poczta Polska wprowadza znaczki i listy internetowe

  Od wtorku klienci Poczty Polskiej mogą kupić w internecie, a następnie wydrukować znaczki pocztowe; w sieci mogą też napisać i wysłać list, który później w tradycyjnej formie dostarczy listonosz - poinformował na konferencji prasowej prezes Poczty Jerzy Jóźkowiak.