• Informacje na temat:

  cennik poczta

Artykuły na temat: cennik poczta
 • Od stycznia 2016r. obowiązuje zmieniony cennik opłat pocztowych, droższe są niektóre przelewy. Kolejna nowość – tym razem na plus: od marca bieżącego roku przesyłki sądowe znowu będziemy odbierać wyłącznie na poczcie i u listonosza.

 • Poczta Polska od kwietnia z nowym cennikiem

  Poczta Polska z początkiem kwietnia ruszy z nową ofertą listową. Jak twierdzi firma, to największa zmiana od 30 lat. Część listów będzie droższa, ale za to będzie można w nich więcej zmieścić. Sam cennik ma być prostszy.

 • ...określony na warunkach promocyjnych. Aby nie płacić kar za wcześniejsze jej zerwanie, warto to zrobić wtedy, gdy dostawca usług zmienia warunki ich świadczenia, a więc umowę, regulamin czy cennik. O każdej takiej zmianie musi panią powiadomić. Wtedy może pani rozwiązać umowę bez konsekwencji finansowych. Chyba że regulamin lub cennik dostosowano do nowych przepisów. W piśmie należy zaznaczyć, że...

 • Drogi znaczek dla samorządów. Poczta Polska radykalnie podniosła ceny

  Miasta donoszą, że Poczta Polska radykalnie podniosła im ceny za swoje usługi. Stawki skoczyły nawet o 87 proc. To efekt braku konkurencji na rynku.

 • ...pobrać za to opłatę zgodnie ze swoim cennikiem. Przykładowo, Poczta Polska za przyjęcie pełnomocnictwa pocztowego do stałego odbioru wszystkich lub wskazanych pism pobiera 25,83 zł brutto. Awizowane...

 • 1 marca zmienia się cennik usług powszechnych w zakresie niektórych przesyłek listowych i paczek pocztowych. W przypadku paczek to pierwsza zmiana od siedmiu lat. O 14 groszy podrożeją nierejestrowane listy krajowe, o 39 groszy w obrocie zagranicznym. Podrożeją też niektóre paczki.

 • ...stronie: www.poczta-polska.pl). Koszt przekazu zależy od kwoty: za przesłanie do 500 zł płacimy 13 zł; za 500–1000 zł – 20 zł, a każde kolejne 100 zł lub ich część to dodatkowa opłata 1 zł. Na(...) odebrać już po kilkunastu minutach. Cennik znajdziemy np. na stronie: www.westernunion.pl. Z Polski zawsze wysyłamy złotówki, a odbiorca otrzyma pieniądze w walucie kraju, w którym odbierze przekaz.

 • InPost: Poczta Polska stosuje dumpingowe ceny w przetargach publicznych

  - Poczta Polska w celu wyeliminowania konkurencji, oferuje w publicznych przetargach ceny nawet 70 proc. niższe niż na rynku komercyjnym, aby wyeliminować konkurencję - mówił w czwartek prezes InPost Rafał Brzoska. Zapowiada też pozwy sądowe. Poczta zarzuca konkurencji czarny PR.

 • ...na infolinii Poczty Polskiej 43 842 06 06  (opłata wg cennika operatora). Działa ona w dni robocze w godzinach 8.00–20.00. Aby uzyskać informację o zaległej  kwocie, wystarczy podać imię i nazwisko(...) w tej sprawie na pocztę, co jest niezbędnym warunkiem do uzyskania zwolnienia z opłaty abonamentowej. Tymczasem odsetki od zadłużenia rosły, a poczta zaczęła rozsyłać wezwania do zapłaty. Wiele...

 • Poczta Polska nadal chce pobierać abonament RTV. Straszy zwolnieniami i podwyżkami cen

  Poczta Polska walczy o utrzymanie pozycji inkasenta opłaty audiowizualnej. Straszy zwolnieniami i podwyżkami cennika, jeśli straci ten łakomy kąsek. Ale jej szanse na sukces w tym zakresie są znikome.