• Informacje na temat:

  cennik poczty polskiej

Artykuły na temat: cennik poczty polskiej
 • ...przelewem. Zamawiając kuriera w internecie, możemy też wziąć pod uwagę usługi Poczty Polskiej (więcej pod adresem www.pocztex.pl). 3 Jak przygotować paczkę do wysyłki? Bez względu na to, jakiego(...) i cennikiem. Za usługi renomowanych przewoźników można zapłacić mniej, korzystając z pośredników internetowych, tzw. brokerów kurierskich. Dzięki dużej liczbie zamówień są oni w stanie wynegocjować...

 • Poczta Polska ma obowiązek kontroli rejestracji odbiorników rtv oraz terminowości wnoszenia opłat abonamentowych. Kontrolerzy mogą zapukać do osób, które nigdy nie rejestrowały telewizora i radia. - Pracownicy zgłaszają cel wizyty, posiadają identyfikatory i legitymacje służbowe - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

 • ...na infolinii Poczty Polskiej 43 842 06 06  (opłata wg cennika operatora). Działa ona w dni robocze w godzinach 8.00–20.00. Aby uzyskać informację o zaległej  kwocie, wystarczy podać imię i nazwisko...

 • 1 marca zmienia się cennik usług powszechnych w zakresie niektórych przesyłek listowych i paczek pocztowych. W przypadku paczek to pierwsza zmiana od siedmiu lat. O 14 groszy podrożeją nierejestrowane listy krajowe, o 39 groszy w obrocie zagranicznym. Podrożeją też niektóre paczki.

 • Poczta Polska nadal chce pobierać abonament RTV. Straszy zwolnieniami i podwyżkami cen

  Poczta Polska walczy o utrzymanie pozycji inkasenta opłaty audiowizualnej. Straszy zwolnieniami i podwyżkami cennika, jeśli straci ten łakomy kąsek. Ale jej szanse na sukces w tym zakresie są znikome.

 • InPost: Poczta Polska stosuje dumpingowe ceny w przetargach publicznych

  - Poczta Polska w celu wyeliminowania konkurencji, oferuje w publicznych przetargach ceny nawet 70 proc. niższe niż na rynku komercyjnym, aby wyeliminować konkurencję - mówił w czwartek prezes InPost Rafał Brzoska. Zapowiada też pozwy sądowe. Poczta zarzuca konkurencji czarny PR.

 • Drogi znaczek dla samorządów. Poczta Polska radykalnie podniosła ceny

  Miasta donoszą, że Poczta Polska radykalnie podniosła im ceny za swoje usługi. Stawki skoczyły nawet o 87 proc. To efekt braku konkurencji na rynku.

 • Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku „Dobre...

 • Czabański, Lichocka i Kruk kandydatami PiS do Rady Mediów Narodowych

  - Wiceminister kultury publicznych Krzysztof Czabański oraz posłanki Elżbieta Kruk i Joanna Lichocka będą kandydatami PiS do Rady Mediów Narodowych - poinformowała w czwartek rzecznik klubu PiS Beata Mazurek.

 • Zgodnie z punktem 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 795/2008 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 października 2008 roku „Dobre...