• Informacje na temat:

  centrum handlowe poznan główny

Artykuły na temat: centrum handlowe poznan główny
 • Amazon zatrudni ponad 110 absolwentów najlepszych uczelni w Polsce

  Amazon stworzy dla najlepszych absolwentów z Polski ponad 60 stanowisk kierowniczych w centrach logistyki e-commerce w Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, Amazon zatrudni ponad 50 absolwentów kierunków technologicznych w Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku.

 • Centra handlowe - deweloperzy przekonani o sile dużych miast

  Po kilku latach przestoju, gdy deweloperzy nieruchomości komercyjnych bardziej skupiali się na projektach realizowanych na mniejszych rynkach, znów mamy powrót do dużych miast. Druga połowa roku dostarczyła nam otwarć kilku dużych, nowych centrów handlowych w największych ośrodkach kraju. Eksperci podkreślają - na rynku robi się coraz ciaśniej - nowe otwarcia wymuszają zmiany w konkurencyjnych obiektach, które chcą się utrzymać na rynku.

 • Najkrótsza droga do nowej pracy

  W artykule wstępnym do tegorocznego wydania listy "Forbes 400" magazynu "Forbes" główny specjalista ds. produktu Lewis D'Vorkin pisze o początkach swojej pracy w tej gazecie.

 • Opuszczone galerie handlowe - czy taki scenariusz czeka również Polskę?

  tłustych centra handlowe w Polsce czekają lata chude....

 • Nieoczekiwany skutek zakazu handlu: Bunt inspektorów pracy

  ...przepisy o zakazie handlu w święta - tłumaczy Krzysztof Lisowski, zastępca okręgowego inspektora pracy w Gdańsku. Tamtejsza inspekcja sprawdziła m.in. centrum handlowe, które jest umiejscowione na(...) kontrola przestrzegania przepisów, w szczególności tych dotyczących czasu pracy, należy do głównych i stałych zadań PIP. Nie można więc uznać, że egzekwowanie ustawy z 10 stycznia 2018

 • W Polsce przybywa powierzchni handlowych

  Całkowita podaż nowoczesnych powierzchni handlowych w Polsce wynosi 13 mln mkw., z czego na centra handlowe przypada 9,29 mln mkw., na parki handlowe - 1,45 mln mkw., na wolnostojące obiekty handlowe 2,07 mln mkw., a na centra wyprzedażowe 209 000 mkw.

 • American dream po polsku. Wyniki kontroli PIP obrazują nieludzkie traktowanie pracowników Amazona

  ...wydajności. "Nasze cele nie są ustalane z góry przez pracodawcę, ale de facto przez samych naszych pracowników. Sprawdzamy wyniki osiągnięte przez pracowników danego procesu w każdym centrum w okresie(...) premier Mateusz Morawiecki i minister pracy Elżbieta Rafalska, przewodniczący handlowej Solidarności Alfred Bujara opowiedział o sytuacji w Amazonie i zwrócił się do polityków o systemowe rozwiązanie...

 • Poznań to jeden z największych i najdroższych rynków mieszkaniowych w Polsce. Pod względem wielkości i cen plasuje się w ścisłej czołówce - wraz z Warszawą, Wrocławiem, Krakowem i Trójmiastem. Stolica Wielkopolski oferuje szereg dogodnych lokalizacji i typów budownictwa. Ceny są mocno zróżnicowane, w zależności od umiejscowienia nieruchomości.

 • ​Maszynki do produkcji bankowców. Branża finansowa szkodzi gospodarce?

  ...jest za silnik wzrostu gospodarczego - branże związane z badaniami i rozwojem. Dr Piotr W. Zawadzki z Instytutu Polityki Społecznej UW i Fundacji Naukowej Norden Centrum podkreśla jednak, że bez(...) z Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zdaniem ekonomisty, kwalifikacje osób zatrudnionych w bankowości są często nawet wyższe niż jest to konieczne. Jako...

 • Nowy Świat ponownie najdroższą ulicą handlową w Polsce

  Ulica Nowy Świat zajęła 44. miejsce w globalnym rankingu - wynika z najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez Cushman & Wakefield.