• Informacje na temat:

  centrum handlowe poznan główny

Artykuły na temat: centrum handlowe poznan główny
 • Amazon zatrudni ponad 110 absolwentów najlepszych uczelni w Polsce

  Amazon stworzy dla najlepszych absolwentów z Polski ponad 60 stanowisk kierowniczych w centrach logistyki e-commerce w Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, Amazon zatrudni ponad 50 absolwentów kierunków technologicznych w Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku.

 • Centra handlowe - deweloperzy przekonani o sile dużych miast

  Po kilku latach przestoju, gdy deweloperzy nieruchomości komercyjnych bardziej skupiali się na projektach realizowanych na mniejszych rynkach, znów mamy powrót do dużych miast. Druga połowa roku dostarczyła nam otwarć kilku dużych, nowych centrów handlowych w największych ośrodkach kraju. Eksperci podkreślają - na rynku robi się coraz ciaśniej - nowe otwarcia wymuszają zmiany w konkurencyjnych obiektach, które chcą się utrzymać na rynku.

 • Najkrótsza droga do nowej pracy

  W artykule wstępnym do tegorocznego wydania listy "Forbes 400" magazynu "Forbes" główny specjalista ds. produktu Lewis D'Vorkin pisze o początkach swojej pracy w tej gazecie.

 • Opuszczone galerie handlowe - czy taki scenariusz czeka również Polskę?

  tłustych centra handlowe w Polsce czekają lata chude....

 • ​Maszynki do produkcji bankowców. Branża finansowa szkodzi gospodarce?

  ...jest za silnik wzrostu gospodarczego - branże związane z badaniami i rozwojem. Dr Piotr W. Zawadzki z Instytutu Polityki Społecznej UW i Fundacji Naukowej Norden Centrum podkreśla jednak, że bez(...) z Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zdaniem ekonomisty, kwalifikacje osób zatrudnionych w bankowości są często nawet wyższe niż jest to konieczne. Jako...

 • W Polsce przybywa powierzchni handlowych

  Całkowita podaż nowoczesnych powierzchni handlowych w Polsce wynosi 13 mln mkw., z czego na centra handlowe przypada 9,29 mln mkw., na parki handlowe - 1,45 mln mkw., na wolnostojące obiekty handlowe 2,07 mln mkw., a na centra wyprzedażowe 209 000 mkw.

 • Gdzie jest praca? Wszyscy słyszeli, nikt nie widział

  ...zbudować, to projekt legnie w gruzach. Cała Polska szuka "Dziennik Łódzki" podał, że w rejonie łódzkim nikt nie jest zainteresowany pracą telemarketera czy przedstawiciela handlowego, a najszybciej pracę(...) do doktora Droktor Marek Woch ze Stowarzyszenia Centrum Społecznej Demokracji sam na sobie zbadał zmiany społeczne zachodzące na rynku pracy i edukacji. Według niego przyczyna bezrobocia tkwi...

 • Poznań to jeden z największych i najdroższych rynków mieszkaniowych w Polsce. Pod względem wielkości i cen plasuje się w ścisłej czołówce - wraz z Warszawą, Wrocławiem, Krakowem i Trójmiastem. Stolica Wielkopolski oferuje szereg dogodnych lokalizacji i typów budownictwa. Ceny są mocno zróżnicowane, w zależności od umiejscowienia nieruchomości.

 • Polscy absolwenci to egoiści?

  ...absencji. Podczas panelu Justyna Siwek, zastępca dyrektora Centrum Zarządzania Kadrami ds. zarządzania zasobami ludzkimi Poczty Polskiej zwróciła uwagę, że problem na rynku pracy zaczyna się już po(...) Centrum Personalnego z Volkswagen Poznań. Jego zdaniem pracodawcy, by znaleźć jak najlepszych pracowników, powinni szukać ich w szkołach i na uczelniach. - Bierna postawa przy rekrutacji jest skazana...

 • Nowy Świat ponownie najdroższą ulicą handlową w Polsce

  Ulica Nowy Świat zajęła 44. miejsce w globalnym rankingu - wynika z najnowszego raportu "Główne ulice handlowe na świecie" przygotowanego przez Cushman & Wakefield.