• Informacje na temat:

  ceny benzyny shell

Artykuły na temat: ceny benzyny shell
 • Analitycy: Wskutek decyzji OPEC polscy kierowcy mogą zapłacić więcej za paliwo?

  Decyzja OPEC o ograniczeniu wydobycia ropy może spowodować wzrost cen ropy naftowej, co w konsekwencji przełoży się na droższe paliwa na stacjach - wskazują analitycy paliwowi. Ich zdaniem szanse na dalsze obniżki na polskich stacjach są praktycznie zerowe.

 • POPiHN: Gigantyczny wzrost zużycia paliw w pierwszym półroczu

  Oficjalne zużycie 3 głównych gatunków paliw w I półroczu 2017 r. wzrosło rdr o 14 proc. - wynika z danych przesłanych PAP Biznes przez POPiHN. Analitycy rynku paliwa, nie ma wątpliwości, w walce z nieprawidłowościami zdecydował obowiązkowy rejestr elementów infrastruktury paliwowej, w tym stacji paliw.

 • Połączenie PKN Orlen i Lotosu może oznaczać wyższe marże

  podwyżek cen benzyny - podkreśla Łukasz Bugaj, analityk Domu Maklerskiego BOŚ.

 • Ceny ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku są blisko 32 dolarów za baryłkę, a zapasy surowca w USA dalej rosną - podają maklerzy.

 • Ceny ropy naftowej na giełdzie w Nowym Jorku spadają. Baryłka ropy West Texas Intermediate w dostawach na wrzesień na giełdzie paliw NYMEX w Nowym Jorku jest wyceniana po 43,16 USD, po zwyżce o 3 centy.

 • Kiedy najlepiej tankować paliwo w Niemczech? Urząd Antykartelowy podaje godziny

  Kierowcy w Niemczech mogą na litrze paliwa zaoszczędzić do 20 eurocentów, jeśli znajdą o odpowiedniej porze dnia najtańszą stację benzynową.

 • Złoto w dół przed posiedzeniem FOMC, ropa pod wpływem informacji o podaży oraz napięć geopolitycznych

  Wzrosty kontraktów futures na kluczowe ziarna w USA zrównoważyły w ubiegłym tygodniu spadki większości surowców energetycznych. Notowania ropy naftowej zanotowały trzeci spadek w skali tygodnia z rzędu, nawet mimo nasilonego napięcia geopolitycznego na Bliskim Wschodzie. Zwyżki notowań metali szlachetnych ograniczyła zaś ostatnia realizacja zysków przed posiedzeniem FOMC zaplanowanym na 14 czerwca.

 • Za litr benzyny zapłacimy 6 złotych na większości stacji

  Z informacji Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego wynika, że w przypadku benzyny 95 średnia cena litra w detalu nie przekroczyła 6 złotych, ale za litr benzyny premium zapłacimy powyżej 6 złotych na większości stacji.

 • Cena baryłki w środę rano wynosiła podobnie jak we wtorek ok. 137 USD. W USA dziewiąty tydzień z rzędu spadło zużycie paliwa przez Amerykanów, którzy kupowali o 2,7 proc. mniej benzyny niż przed tygodniem.

 • Ceny benzyn i oleju napędowego na rynku detalicznym na większości stacji utrzymały się na poziomie z początku października. Mimo to średni poziom cen Eurosuper 95 wzrósł o 3 grosze na litrze w stosunku do ceny z 6 października br. i kosztuje obecnie około 5,23 zł/l. Olej napędowy kosztuje średnio 5,18 zł./l i jest droższy o 2 grosze na litrze niż tydzień temu.