• Informacje na temat:

  ceny bilety pkp

Artykuły na temat: ceny bilety pkp
 • Od 4 grudnia 2014 spółka PKP Intercity wprowadziła nowe zasady, dotyczące m.in. przyznawania odszkodowań pasażerom za niepunktualne kursy....

 • "Złoty pociąg istnieje" - ekpresem PKP Intercity już za 29 zł!

  "Złoty pociąg istnieje" - to nowa akcja promująca podróże ekspresami PKP Intercity. Do końca lutego bilety na przejazdy w 200 wybranych pociągach można nabyć już od 29 zł. Promocyjnej sprzedaży biletów towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia, w których uczestnicy mogą wygrać dwie sztabki złota i inne nagrody.

 • ...taniej. 5 W stałej ofercie PKP Intercity „Wcześniej Taniej”, kupując bilety z dużym wyprzedzeniem, otrzymamy 30-proc. rabat. Po wyczerpaniu limitu zniżka maleje do 20-proc., a potem 10-proc. Oferta(...) do godz. 6 w poniedziałek. Bilet jest imienny i ma stałą cenę: w pierwszej klasie – 247 zł  w drugiej – 154 zł.  Tańszą ofertę mają Przewozy Regionalne, które oferują bilety turystyczne, uprawniające...

 • Bilety na Pendolino od 49 do 189 złotych. Nie będzie sprzedaży na pokładzie

  Przedsprzedaż biletów na połączenia EIC premium ruszy za miesiąc. PKP Intercity ujawniło ceny biletów: od 49 złotych do 189 złotych w najdłuższej relacji tuż przed odjazdem. Nie będzie można kupić biletu na pokładzie pociągu.

 • Rabaty na przejazdy koleją, niższe abonamenty telefoniczne i zniżkowe bilety do muzeów. To tylko niektóre z korzyści oferowanych rodzinom z dziećmi.

 • PKP Intercity uruchamia wakacyjne pociągi

  PKP Intercity w okresie letnim uruchomi codziennie ponad 400 pociągów kursujących po Polsce i Europie, z czego do dyspozycji pasażerów będzie blisko 100 wakacyjnych składów. Letnia oferta ruszy 23 czerwca - poinformowała spółka we wtorkowym komunikacie.

 • Dodatkowe pieniądze, bilety kolejowe ze zniżką, ulgowe wejściówki do muzeów. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści przysługują tobie i twoim bliskim.

 • Podróż pociągiem opóźniona o ponad 2 godziny? PE proponuje: PKP zwróci za bilet

  Pasażerowie, których podróż koleją opóźniła się o ponad 2 godziny, otrzymają pełen zwrot ceny biletu - takie rozwiązanie proponują europosłowie. Mogłoby ono kosztować PKP nawet 200 mln zł rocznie.

 • Rabat dla osób 60+ Każdy, kto skończył 60 lat, może liczyć na zniżkę w wysokości 30 proc. na bilety w pociągach PKP InterCity. Zarówno w 1., jak i 2. klasie(...) chcielibyśmy zwiedzić i sprawdźmy ceny biletów do wybranych obiektów. Pamiętajmy, że wiele placówek kulturalnych, np. muzea, kina, oferuje emerytom bilety ze zniżką. Taniej możemy też korzystać z rekreacji na...

 • Nowy rozkład jazdy może rozłożyć kolej. Co się pojawi i czego zabraknie?

  Skrócone czasy przejazdu, tańsze bilety i składy Flirt. Ale też fiasko inauguracji pociągów Dart, luki taborowe i nerwówka zmian kadrowych na szczycie holdingu PKP. Takie będą najbliższe dni i najbliższy rok.