• Informacje na temat:

  ceny działek budowlanych podkarpackie

Artykuły na temat: ceny działek budowlanych podkarpackie
 • Działki budowlane w miejscowościach turystycznych - gdzie warto inwestować?

  Właściciele hoteli, pensjonatów i działek w popularnych wakacyjnych miejscowościach zacierają ręce - ruch turystyczny w Polsce stale się zwiększa.

 • PiS zatrzęsie rynkiem gruntów rolnych. Jak zarobić na sprzedaży ziemi?

  W ostatnich latach popularnym sposobem lokaty kapitału, z którego korzystało coraz więcej Polaków, był zakup gruntów rolnych. Ceny takich działek rosły systematycznie od wielu lat, zapewniając wysokie stopy zwrotu. Od początku przyszłego roku czekają nas jednak zmiany przepisów, które bardzo utrudnią zakup ziemi rolnej.

 • Ziemia rolna nadal w cenie

  Ceny ziemi rolnej w Polsce rosną sukcesywnie od początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Jest to jedyny segment rynku nieruchomości, który nie poddaje się wahaniom koniunkturalnym dotykającym pozostałe obszary tego rynku.

 • Pod koniec roku spadną ceny działek

  W wakacje widać wzmożone zainteresowanie działkami rekreacyjnymi. Taką nieruchomość można kupić w cenie średniej klasy samochodu. Wpływ na cenę ma jednak przede wszystkim odległość od dużego miasta i atrakcji turystycznych. Ceny zarówno działek rekreacyjnych, jak i budowlanych powinny nieco spaść w najbliższych miesiącach.

 • Ceny działek budowlanych w Polsce

  Wielu Polaków myślących o własnym dachu nad głową zadaje sobie pytanie: kupić gotowe mieszkanie lub dom czy pobudować się samemu? Decydując się na budowę w pierwszej kolejności trzeba zainwestować w działkę budowlaną, której cena często jest wyższa od ceny gotowego, sporego mieszkania w tej samej okolicy - wynika z raportu przygotowanego przez portal nieruchomości domy.pl

 • Warszawa nie zawsze najdroższa

  Chociaż najdrożej za budowę domu, jego zakup lub zakup mieszkania płaci się w Warszawie i jej okolicach, to działki budowlane są najwyżej wyceniane w województwie pomorskim - wynika z danych Expandera. Średnia cena 1m2 mieszkania w największych miastach Polski może być niższa nawet o prawie 1/3 od cen warszawskich. Najniższe ceny nieruchomości przypisane są regionom Polski południowo-wschodniej.

 • Wczoraj rozpoczęła się w PKO BP sprzedaż preferencyjnych kredytów hipotecznych, których połowę, a w istocie nawet więcej, odsetek spłaci państwo. Choć generalnie ocenia się, że z ustawy skorzysta niewiele osób, to w naszej ocenie ustawa "o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania" daje szerokie możliwości rodzinom myślącym o swoim pierwszym domu. Pod warunkiem, że myślą o domu właśnie, a nie o mieszkaniu.