• Informacje na temat:

  ceny gazu za m3

Artykuły na temat: ceny gazu za m3
 • Co zrobić, by mniej zapłacić za gaz

  .... Wówczas PGNiG niezwłocznie skoryguje prognozowane faktury, wyliczając opłaty na podstawie nowej, niższej ceny gazu.(...)Nowe taryfy zostaną uwzględnione dopiero w nowym okresie rozliczeniowym. To nie znaczy, że przepłacimy. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego PGNiG sprawdzi rzeczywiste zużycie gazu. Na jego...

 • Ceny gazu: Odbiorcy mogą liczyć na obniżki

  Klienci indywidualni mogą spodziewać się obniżek cen gazu. W ubiegłym roku ceny spadły średnio o 17 procent. To głównie efekt niskich cen ropy.

 • ...bezpłatnie, ale... Bez żadnych opłat można regulować rachunki bezpośrednio w kasie spółdzielni (wspólnoty) mieszkaniowej, u dostawcy energii i gazu, w biurze obsługi klienta itp. Jest jedna wada(...) zasadach można robić opłaty w sieci Tesco. W niektórych miastach działają specjalne punkty kasowe, np. PBS Skarbonka, Expert. Ceny przelewów są zbliżone do tych w sklepach. Marcin Nagórek...

 • Ceny gazu: Nowe taryfy dla klientów indywidualnych i firm

  Od 1 września gaz będzie tańszy. Spadające ceny surowców i niższe kursy na Towarowej Giełdzie Energii pozwoliły obniżyć taryfy spółki PGNiG Obrót Detaliczny dla klientów indywidualnych i biznesowych, o 6,5 proc dla gazu ziemnego wysokometanowego oraz o 2,5 proc. dla gazu zaazotowanego.

 • Po wstępnym wybraniu mieszkania kontrolujemy stan techniczny, zarówno lokalu, jak i całego budynku. Dowiedzmy się w administracji, kiedy były wymieniane instalacje CO i wodno-kanalizacyjne, czy planowane są jakieś remonty, czy wspólnota nie ma zaciągniętych wieloletnich kredytów, np. na ocieplenie budynku. Informacje te będą ważnymi argumentami podczas negocjowania ceny.

 • Jakie ceny gazu z Norwegii?

  Rewolucyjne zmiany dotyczące przeorientowania się po 2022 r. polskiego importu gazu na zachód muszą się udać. Brak sukcesu grozi katastrofą, Polska bowiem znowu zdana byłaby na łaskę i niełaskę Gazpromu. Jak te zmiany wpłyną na rynek i ceny surowca?

 • ...przyczyniły się działania państw-eksporterów paliw, które ograniczyły wydobycie. Wskazówką, że ceny gazu dla domostw pójdą w górę, jest decyzja URE o zatwierdzeniu wyższych taryf (wzrost o 12,2 proc.) dla(...) Przez ostatnie 28 miesięcy panowała deflacja, czyli ceny spadały. Jednak już od listopada ubiegłego roku...

 • Ceny gazu niższe. Weszły w życie nowe taryfy

  Od dziś tanieje gaz. Weszły w życie nowe taryfy, które Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził w połowie marca. Dla odbiorców hurtowych średnia cena błękitnego paliwa spada o blisko 9,5 procent, dla detalicznych średnio o 5,5 procent.

 • Podatek sklepowy: czy czekają nas podwyżki cen?

  Ustawa od początku budziła wiele emocji – zarówno wśród handlowców, jak i klientów. Ci ostatni obawiają się przede wszystkim, że ceny wzrosną i tak naprawdę to oni poniosą koszty zmian. Czy(...) wyjścia: albo podnieść ceny, albo minimalizować koszty działalności. Jak rzeczywiście będzie – tak naprawdę przekonamy się dopiero, kiedy ustawa zacznie obowiązywać. Być może już we wrześniu. O co...

 • Ceny prądu i gazu bez większych zmian

  Ceny gazu i prądu na początku 2015 r. pozostaną niemal bez zmian w stosunku do obecnego roku. Zatwierdzona przez Urząd Regulacji Energetyki taryfa PGNiG zakłada nieznaczną obniżkę cen samego gazu, ale podrożeje za to dystrybucja. W obszarze energii elektrycznej pomimo 90-proc. wzrostu liczby osób zmieniających sprzedawcę prądu konkurencja nie zapobiegła minimalnej podwyżce.