• Informacje na temat:

  ceny nieruchomości prognozy 2015

Artykuły na temat: ceny nieruchomości prognozy 2015
 • Przedstawiamy prognozy w finansach analityków Open Finance. W 2014 r. dobra passa na giełdzie ma duże szanse na kontynuację. Głównym motorem...

 • Brexit może obniżyć ceny nieruchomości o 5 proc.

  Już niecałe 4 miesiące zostały do czerwcowego referendum, w którym Brytyjczycy zdecydują o swojej przyszłości w Unii. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy pozostania we wspólnocie zaczęli agitację. Wynikiem są między innymi liczne prognozy dotyczące dalszego rozwoju Wielkiej Brytanii po rozwodzie z Unią.

 • ...25 stycznia 2015 roku podlegają starej ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsmenckiej. Każdy zakup towaru lub usługi jest umową zawartą pomiędzy sprzedającym a kupującym. Co oznacza, że obie(...) odesłanie zegarka. Oprócz równowartości ceny towaru sprzedawca powinien zwrócić pani koszty doręczenia zegarka – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w jego ofercie. Jeżeli...

 • Saxo Bank: Szokujące prognozy na 2015 rok

  U progu 2015 r. mamy niemal idealne warunki dla rozwoju rynku i inwestycji kapitałowych. Inflacja spadła do poziomu najniższego od lat 80. ubiegłego wieku, podobnie jak wysokość odsetek, a branża energetyczna jest stosunkowo stabilna.

 • Najwyższa od dekady siła nabywcza Polaków w sektorze nieruchomości

  Średnie wynagrodzenie daje coraz większe możliwości zakupowe przeciętnemu Kowalskiemu. Jak wynika z raportu Lion's Bank, stać nas na znacznie więcej, niż jeszcze dekadę temu. W roku 2015 zanotowano 60-procentowy wzrost siły nabywczej względem lat sprzed wybuchu kryzysu ekonomicznego.

 • Powrót luksusowych nieruchomości?

  Rynek nieruchomości luksusowych w Polsce to bardzo perspektywiczny, choć wciąż stosunkowo niewielki segment rynku mieszkaniowego. Wiele wskazuje, że po kilku chudych latach nastały dla niego dużo lepsze czasy.

 • Podsumowanie roku w nieruchomościach i prognozy na 2016

  "Obyś żył w ciekawych czasach" - choć te słowa są ponoć przekleństwem, to w 2015 roku miały pozytywny wydźwięk. To był ciekawy rok na rynku nieruchomości, a większość uczestników rynku będzie go wspominać pozytywnie. Ceny były stabilne, wielu deweloperów notowało rekordową sprzedaż, a rynek najmu rozwija się coraz lepiej.

 • Koszty utrzymania mieszkania rosną dwa razy szybciej niż inflacja

  Rachunki związane z utrzymaniem mieszkania coraz bardziej pustoszą nasze portfele. Choć GUS od roku informuje nieprzerwanie o deflacji, koszty utrzymania mieszkań rosną dwa razy szybciej niż ogólny poziom cen.

 • Zobacz, jaki będzie rok 2015 dla kupujących mieszkanie

  Rok 2014 był bardzo dobrym okresem dla rynku nieruchomości. Liczba transakcji zawieranych na rynku wtórnym i pierwotnym utrzymywała się na dość wysokim poziomie. Jednocześnie ceny mieszkań były dość stabilne i utrzymywały delikatną tendencje wzrostową. Prognozy na 2015 rok również są pozytywne.

 • Ceny mieszkań od roku spadają

  Rata długu zaciągniętego na zakup kawalerki w dużym mieście wynosi 553 zł - wynika z szacunków Lion's Bank i portalu nieruchomości Morizon.pl. W ciągu roku kwota ta stopniała o ponad 4 proc. W przyszłym roku możemy mieć do czynienia z dalszą symboliczną obniżką, ale w perspektywie kilku lat wyraźny wzrost rat dziś zaciąganych kredytów hipotecznych jest niemal pewny.