• Informacje na temat:

  ceny tlk

Artykuły na temat: ceny tlk
 • Jeśli zawarliśmy z kimś umowę (np. o świadczenie usług), zapłaciliśmy ustaloną cenę i nie otrzymaliśmy za nią tego, co było w umowie obiecane, możemy się domagać zarówno odszkodowania, jak i stosownego obniżenia ceny.

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 • ...7 dni otrzyma automatycznie zniżkę w wysokości 20 proc. a na 15 dni 30 proc. od ceny podstawowej biletu. „Wcześniej Taniej” to stała oferta PKP. Możesz z niej skorzystać na dowolnie wybranej trasie krajowej wszystkich kategorii pociągów – Express InterCity (EIC), Express Intercity Premium (EIP), InterCity (IC) oraz Twoje Linie Kolejowe (TLK), w drugiej klasie.

 • PKP Intercity podnosi ceny Biletu podróżnika. Można go kupić w internecie

  Niespodziewanie, od dzisiaj (22 września) wzrasta cena popularnej oferty promocyjnych PKP Intercity - Biletu podrożnika. Oferta zmienia też nazwę.

 • ..., znajdziemy je na stronach internetowych przewoźników (www.intercity.pl lub www.przewozyregionalne.pl). Bilet Weekendowy obejmuje przejazdy wszystkimi pociągami EIP, EIC, IC i TLK od godz. 19 w piątek(...) złotych, a z Wrocławia do Warszawy 59 złotych. Podobne ceny obowiązują w ramach promocji Happy Hours dotyczącej połączeń wieczornych w dni powszednie oraz w weekendy (od godz. 19 w piątek do godz. 13

 • Od września nowe połączenie PKP Intercity do Zakopanego i Żywca

  Już od soboty, 9 września br., PKP Intercity uruchomi nowe, weekendowe połączenie z Bydgoszczy do Zakopanego. Skład TLK Halny pojedzie m.in. przez Poznań, Wrocław, Opole i Żywiec.

 • Odszkodowanie przysługuje pasażerom po-ciągów Intercity, Eurocity, i Euronight. Nie dostaniemy go, jeśli jechaliśmy TLK i Przewozami Regionalnymi. Bilet z adnotacją potwierdzającą opóźnienie(...) odszkodowania. Za opóźnienie większe niż dwugodzinne przysługuje odszkodowanie w wysokości 50 proc. ceny biletu, a jeśli przekracza ono godzinę, ale nie sięga dwóch godzin – 25 proc. Rekompensata się nie...

 • Potwierdzone: W 1 klasie Pendolino posiłek w cenie biletu. Ale z podwyżką

  Potwierdziły się informacje "Rynku Kolejowego". Pasażerowie pierwszej klasy pociągów Pendolino otrzymają posiłek w cenie biletu. To nie wszystko - pasażerami zajmie się steward, będą też rozdawane gazety i znany z samolotów pakiet odświeżający. Niestety, cena biletów wzrośnie.

 • ...w wysokości 100 proc., musisz odebrać odpowiedni bilet w kasie. W przypadku nieposiadania takiego biletu dla dziecka, konduktor wypisze go w pociągu, pobierając opłatę (w TLK, IC to 6,50 zł, ale w EIP(...) rodzinne: - w pociągach EIP, EIC, IC lub TLK w grupie liczącej od 2 do 5 osób (jedna z nich musi być dzieckiem, które nie ukończyło 16. roku życia), każdy z grupy otrzyma zniżkę 30-proc. (o ile nie ma...

 • Nowy rozkład jazdy może rozłożyć kolej. Co się pojawi i czego zabraknie?

  Skrócone czasy przejazdu, tańsze bilety i składy Flirt. Ale też fiasko inauguracji pociągów Dart, luki taborowe i nerwówka zmian kadrowych na szczycie holdingu PKP. Takie będą najbliższe dni i najbliższy rok.