• Informacje na temat:

  ceny w mcdonalds

Artykuły na temat: ceny w mcdonalds
 • Bezrobocie w Polsce to fikcja. Masa ludzi pracuje w "podziemiu"

  ...(woj. wielkopolskie), sfinansowała produkcję hiphopowego nagrania ("Era tapicera") promującego zatrudnienie na stanowisku tapicera. Z kolei McDonalds od lat finansuje spoty reklamowe zachęcające do(...) w takim miejscu jest znacznie niższy, bo niższe są m.in. ceny usług oraz wynajmu lub zakupu nieruchomości. Oprócz tego niektórych wydatków w ogóle nie trzeba ponosić (np. opłat za korzystanie...

 • Nastroje na amerykańskich giełdach ustawiły w poniedziałek spadające o ponad 4 proc. ceny ropy naftowej. Początkowy spokój przerodził się w wyprzedaż akcji spółek wydobywczych oraz przewoźników kolejowych. Mocno dostało się także walorom McDonalds. Jak widać Amerykanie na razie nie przejadają paliwowych oszczędności.

 • GTC nabyło Mall of Sofia, jedno z najlepiej prosperujących centrów handlowych w Sofii Mall of Sofia jest jedną z flagowych nieruchomości komercyjnych w Centrum Biznesowym Sofii dysponującą 23.700 m kw. powierzchni handlowej, 10.300 m kw. powierzchni biurowej i ponad 600 miejscami w parkingu podziemnym Banki OTP i DSK sfinansują 65 proc. ceny zakupu.

 • Poniedziałkowa sesja na Wall Street przyniosła umiarkowane spadki po wzrostach z ubiegłego tygodnia. Na wartości traciły spółki paliwowe w ślad za wciąż spadającymi cenami ropy naftowej.

 • Wczorajsza sesja na warszawskim parkiecie nie była korzystna dla posiadaczy akcji. Ceny akcji większości spółek spadały, zaś wbrew ostatnio zarysowanej tendencji brakowało wybranych spółek notujących spektakularne wzrosty wartości.

 • Inwestorzy amerykańscy jeszcze się nie mogą zdecydować, w którym kierunku należy podążyć. Wczoraj większość indeksów poza nowymi technologiami zniżkowała, obroty na obu giełdach zmalały, ceny obligacji nieznacznie wzrosły.

 • Po wzrostach tradycyjnie w ostatnim czasie nadeszła pora na sesje spadkową.

 • W kilka dni po wykryciu w USA pierwszego przypadku choroby BSE bank inwestycyjny J.P. Morgan zdecydował się podnieść rekomendację dla McDonald'sa z "niedoważaj" do "przeważaj". Kurs akcji zareagował krótkotrwałą zwyżką.

 • Na Wall Street i niewielkie zmiany indeksów

  Poniedziałkowa sesja na Wall Street miała spokojny przebieg, a indeksy zmieniały się tylko nieznacznie. Brakowało argumentów za podejmowaniem przez inwestorów bardziej zdecydowanych działań, tym bardziej, że nie publikowano żadnych danych makroekonomicznych.

 • Po dobrym zakończeniu wtorkowych notowań dzisiejsza sesja za oceanem rozpoczęła się bardzo optymistycznie. Chęć odreagowania silnych poniedziałkowych spadków wywołanych obniżeniem przez agencję S&P perspektywy ratingu Stanów Zjednoczonych zmotywowała obóz popytowy, który był dziś dodatkowo wspierany dobrymi kwartalnymi wynikami amerykańskich spółek.