• Informacje na temat:

  ceny złomu

Artykuły na temat: ceny złomu
 • 10 sposobów na szybką gotówkę

  ...przynajmniej 30-40-centymetrowych. Przed ostateczną decyzją warto dokonać wstępnego badania rynku, ponieważ ceny wahają się w zależności od zakładu. Różnice mogą dochodzić nawet do 900-1000 zł za(...) sposób przychód należy pomniejszyć o prowizję agencji. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Zbieranie złomu i makulatury Zbieranie złomu może być...

 • 10 000 ludzi bez pracy? U nas już nawet skupy złomu się nie opłacają

  Zwolnienia i zamknięcia grożą skupom złomu i stacjom recyklingu samochodów. Powód? Niskie ceny surowców, głównie metali.

 • Rozpoczęły się rozmowy dotyczące przyszłości ISD Huty Częstochowa

  ...innych krajach przemysł stoczniowy ograniczył aktywność. Wzrosły koszty wsadu i złomu, znacząco spadły ceny wyrobów i marże. - To wszystko sprawiło, że od czterech lat częstochowski zakład przynosi...

 • Ceny surowców na dnie. Czy jest szansa na odbicie?

  Gwałtowny i głęboki, a wygląda na to, że także długotrwały, spadek cen surowców to, obok nadprodukcji w Chinach, jedna z głównych przyczyn spadku cen stali. Czy - a jeśli tak, to kiedy - doczekamy się odbicia?

 • Szok na rynku pracy

  ...już co marzyć. Wzrosną ceny usług (nawet o 30 proc.), wydłuża się i już wydłużają kolejki w supermarketach, bo brak kasjerów, a na dodatek nikt nas nie obroni - policji brakuje pięć tysięcy(...) zbiorach, rozdawnictwo ulotek, mycie szyb samochodowych, sprzedawanie kwiatów w kawiarniach i restauracjach, a także prostytucja. Może to być także zarobkowanie samodzielne: zbieranie jagód i grzybów, złomu...

 • Widoki i obawy na rynku stali

  W zasadzie powinniśmy się cieszyć, bo należymy do grupy tych krajów, w których i zużycie, i produkcja stali rośnie. Ale... Cała Unia Europejska spożytkowała w roku 2015 o około 50 mln ton mniej niż w roku 2007. To spadek o jedną czwartą. A my?

 • Złoty okres dla handlu złotem

  Od 50 zł do 160 zł można dostać za gram złota w firmach skupujących kruszec. Podaż jubilerskiego złomu rośnie, podobnie jak odzysk metalu z przemysłu i elektroniki. Coraz więcej sztabek sprzedajemy za granicę.

 • spadkiem cen złomu akumulatorowego. Wolumen wytworzonego i sprzedanego ołowiu w III kwartale 2014 r. wyniósł 16,0 tys. ton (wzrost o 20,2 proc. rok do roku). Był to najlepszy kwartalny wyniki w historii

 • Chile kluczowe dla rynków miedzi i KGHM

  Według analityków Haitong Bank ceny miedzi w 2018 r. będą kształtowały się w okolicach 6840 USD za tonę. W perspektywie kilku kolejnych miesięcy miedź może być pod presją ze względu na lekkie spowolnienie tempa wzrostu w Chinach oraz nadpodaż na rynku katod. Analitycy obawiają się o wyniki KGHM, i burzliwych negocjacji płacowych w Sierra Gorda.

 • Analitycy DM BDM, w raporcie z 21 lipca, podwyższyli cenę docelową jednej akcji Cognoru do 1,73 zł z 1,66 zł. Nadal rekomendują "kupuj".